Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki dobry zestaw kluczy ?


J.a.r.o.D

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jakiego producenta Kluczy nasadowych aktualnie polecacie ? Zastanawiam sie nad coval, pro line, neo, yato. Budzet ok. 400 zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz za te 400 kupić. Jak chcesz zestaw typu walizka to tylko yato, za te kasę będzie dobra walizka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nowak50 napisał:

Witam wszystkich,

Jakiego producenta Kluczy nasadowych aktualnie polecacie ? Zastanawiam sie nad coval, pro line, neo, yato. Budzet ok. 400 zl. 

Proline daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie cała skrzynka, w tej cenie znalazłbym już z kluczami płaskimi. Narzędzia będą wykorzystywane hobbystycznie przy drobnych naprawach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEO, np.: 

ZESTAW-KLUCZY-NASADOWYCH-219el-08-671-NE
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 449,50 zł - ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH 219el. 08-671 NEO KLUCZE (8899790743). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siebie mogę polecić zestaw YATO YT-38841

co prawda nie jestem mechanikiem ale znajomy pracuje w warsztacie i mają kilka takich zestawów i ogólnie zadowoleni z nich byli.

zestawy Yato są w różnych konfiguracjach więc można znaleźć coś dla siebie. 

Pierwsza lepsza strona gdzie można sobie zobaczyć mniej więcej:

XL-NARZEDZIA.PL

Zestawy Narzędziowe - Zestawy narzędziowe marki YATO, Vorel to kompletne, profesjonalne produkty oferowane wszelkim zakładom mechanicznym, warsztatom samochodowym, majsterkowiczom...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ulisses napisał:

NEO, np.: 

ZESTAW-KLUCZY-NASADOWYCH-219el-08-671-NE
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 449,50 zł - ZESTAW KLUCZY...

 

Nic dobrego na temat NEO nie mogę powiedzieć. Kiedyś kupiono nam narzędzia tej firmy. Grzechotki rozleciały się szybko. 

Akurat pracuje przy budowie sieci trakcyjnych, linii energetycznych, podstacji, stacji transformatorowych itp. ale klucze używamy cały czas i próby nie wytrzymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, mar_1981 napisał:

Nic dobrego na temat NEO nie mogę powiedzieć. Kiedyś kupiono nam narzędzia tej firmy. Grzechotki rozleciały się szybko. 

Akurat pracuje przy budowie sieci trakcyjnych, linii energetycznych, podstacji, stacji transformatorowych itp. ale klucze używamy cały czas i próby nie wytrzymały.

Neo to raczej nie do katowania po 8-10h dziennie. U mnie przy hobbystycznym używaniu się sprawdza (i w pracy i prywatnie). Zresztą NEO ma 25 lat gwarancji: 

LOGO_NEO.jpg
NEO-TOOLS.COM

Narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników Wysokiej klasy narzędzia produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące najwyższą trwałość i...

 bez jakiś dziwnych wyłączeń, więc jak coś można zawsze reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo jest słabe,bardzo słabe i przereklamowane. a na reklamację szkoda czasu. W takiej kasie tylko yato. Osobiście użytkuje walizkę yato już od 6 lat. Urwałem tylko jednego torxa na 1/4, i po 5 latach cisnienia nie wytrzymała grzechotka 1/4". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ulisses napisał:

 

Neo to raczej nie do katowania po 8-10h dziennie. U mnie przy hobbystycznym używaniu się sprawdza (i w pracy i prywatnie). Zresztą NEO ma 25 lat gwarancji: 

LOGO_NEO.jpg
NEO-TOOLS.COM

Narzędzia ręczne dla wymagających...

 bez jakiś dziwnych wyłączeń, więc jak coś można zawsze reklamować.

Być może. Napisałem jak z trwałością. Prywatnie mam sporo kluczy Honiton, Proxon, Geko, trochę Jonnesway'a i do mojego użytku wystarczają. Ale grzechotkę warto patrzeć żeby była z "zapadka" do zmiany kierunku bo te z pokrętłem często niewygodne są do przełączenia jak ciasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...