Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony


marius3200

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid, przecież pisałem Ci że Concert 3 ma 2 tunery FM i ten błąd jest związany z drugim, pierwszy działa normalnie dlatego radio Ci odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty dalej swoje :facepalm: Nie czytasz tego co Ci napisałem to radź sobie sam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty nic mi nie pomagasz podpowiadasz cos zdawkowo, prowadzisz mnie jak ociemnialego idące go ruchliwa ulica rzucając raz na minutę kamień na ziemię żebym za nim podazal nie patrząc ze co 30 sek jedzie szybko samochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty nic mi nie pomagasz podpowiadasz cos zdawkowo, prowadzisz mnie jak ociemnialego idące go ruchliwa ulica rzucając raz na minutę kamień na ziemię żebym za nim podazal nie patrząc ze co 30 sek jedzie szybko samochod

Poetyckie porównanie :wink:

Sprawdź czy masz napięcie na AM/FM OUT (lub multimetrem, przedzwoń czy nie ma przerwy albo zwarcia).

Rozebrałem żółtą wtyczke diversity wsadziłem ----> podepnij bez tej żółtej i sprawdź jak odbiera.

Na czas testów wypnij wtyczki FM2 IN, FM3 IN. Pewny jesteś, że nie masz wzmacniacza z prawej strony, wtyczki swiadczą inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz harman mam z subwooferem z prawej strony, a wzmacniacz antenowy z lewej.

Kurw. zwariuje z tym :slina:

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

Jeden pisze sprawdz kabel drugi ze wzmacniacz nie ten i radio concert 3 nie ma diversity :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz antenowy z prawej strony. Wzmacniacz harman z subwooferem nijak się ma do instalacji antenowej :)

Concert 2+ jak najbardziej ma diversity, ale łatwiej wyeliminować słaby odbiór radia testując instalację bez podpiętego diversity. Jak ruszy instalacja podstawowa dołączasz diversity. Działaj metodą "małych kroków" wykluczając elementy mogące pogarszać jakość sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wzmacniacza antenowego z prawej strony, mam za to z lewej cos takiego bo w takim razie nawet nie wiem co to wzmacniacz antenowy

IMG_20140616_173823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wzmacniacza antenowego z prawej strony, mam za to z lewej cos takiego bo w takim razie nawet nie wiem co to wzmacniacz antenowy

http://s17.postimg.org/hy7unaquj/IMG_20140616_173823.jpg

To jest wzmacniacz - główny - "splitter" za pomocą radia wysterowuje pozostałe wzmacniacze (o ile są).

nawet nie wiem co to wzmacniacz antenowy ---> w takim układzie nie ma co się unosić tylko rozpocząć lekturę od pierwszej strony tego wątku bo temat "wałkowany" wiele razy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem od pierwszej strony

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

W pierwszym poscie jak byk stoi " w a4 avant wzmacniacz ukryty jest z tylu za lewym boczkiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concert 2+ jak najbardziej ma diversity, ale łatwiej wyeliminować słaby odbiór radia testując instalację bez podpiętego diversity.

Bzdura :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty nic mi nie pomagasz podpowiadasz cos zdawkowo, prowadzisz mnie jak ociemnialego idące go ruchliwa ulica rzucając raz na minutę kamień na ziemię żebym za nim podazal nie patrząc ze co 30 sek jedzie szybko samochod

No to jak nic nie pomagam to już się nie będę odzywał :wink: Jakbyś czytał uważnie to co pisałem w Twoim wątku (btw. nie wiem po co piszesz tu skoro temat dotyczy B6), i zadawał rzeczowe pytania, a nie w kółko jaki wzmacniacz masz kupić, to już dawno byś go zamontował :) No chyba że liczysz na pomoc w stylu "przyjadę do Ciebie i Ci zamontuję". Wszystkie potrzebne Ci informacje zostały napisane w Twoim wątku. Powodzenia.

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

No i jak tu nie zwariowac :kox:

Może wystarczy czytać posty osoby która taki wzmacniacz wymieniała (w B7, nie w B6)? :unknown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze :doh:

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

Wierz mi naprawde bardzo doceniam Twoja chec pomocy, bezsprzecznie Twoja wiedze, ale nie kazdy ma dar jej umiejetnie przekazywania. No chyba ze ja w Twoim rozumowaniu jestem kompletnym imbecylem i nic do mnie nie dociera.

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

Do done jak wytlumaczysz w takim razie ze jak wepne concert 2 to radio chodzi miod malina i bledu na VCDS nie wywala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś zdjęcie tego wzmacniacza z prawej strony? ja mam podobnie jak kolega, tylko zmiana z concerta była na rns-d i radio na terenach mniej zurbanizowanych prawie nic nie łapie czysto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczy czytać posty osoby która taki wzmacniacz wymieniała (w B7, nie w B6)? :unknown:

:lol1:

Do done jak wytlumaczysz w takim razie ze jak wepne concert 2 to radio chodzi miod malina i bledu na VCDS nie wywala?

No jak już uświadomił mnie szeryf85, że nie ma jednak tego diversity to masz odp. :wink: montujesz radio nowszej generacji do systemu antenowego starszej gen. odepnij wtyczki jak Ci napisałem wcześniej.

Jog

FM2 tylna szyba (klapa bagażnika)

Prawa strona moduł FM3 oraz TV 8E9035225T (raczej tylko przy RNS-E)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wyglada na to ze jest zupełnie odwrotnie, montuje radio starszej generacji do nowego systemu antenowego, bo jak wytłumaczyć że rns-e bezsprzecznie nowszy system, a działa plug & play na systmie z diversity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś zdjęcie tego wzmacniacza z prawej strony?

Na 5 stronie są zdjęcia mojego auta b7 oryginalna instalacja pod rns-e. Na drugim zdjęciu widać kawałek tego wzmacniacza. Wzmacniacz wsadzony pod wygłuszenie i niewiele go widać. Zdjęcia były robione od tak na pamiątkę więc nie przywiązywałem uwagi by wzmacniacz był dobrze widoczny. Ze wzmacniacza jak widać wychodzi kabel z czerwona wtyczką.

Dla lepszej orientacji podam jeszcze że wzmacniacz znajduje się w pionie pod siłownikiem wlewu paliwa (biały)

Przypominam że aby to wszystko zobaczyć najpierw trzeba wybebeszyć suba bo ona wszystko zasłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosniak_sg w wątku "Concert 2 na Concert 3" szeryf85 wyjaśnił Ci co zrobić aby instalacje dopasować do concert2+. Proponuję założyć jeszcze 20 wątków pobocznych licznik postów będzie miał co robić :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...