Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony


marius3200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

A w avancie b7 gdzie taki wzmacniacz może być?

W tym samym miejscu co w B6 - za lewą tapicerką bagażnika, zaraz pod szybą. Moduł 8E9 035 225 'X'.

Na fotce poniżej to sterownik na samej górze...

tpback.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to że u mnie wkońcu się wk...em i ten właśnie wzmacniacz antenowy kupiłem do tanich nie należy :kwasny: i po wymianie dalej lipa raz gra dobrze a raz w ogóle zmiany słychać na jeżdzie po nierównym terenie tzn. dziurach :wallbash: może ktoś coś mógłby poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila przyszedlem z operacji poprawiania odbioru radia..Jezeli chodzi o podwazenie i latwe odejscie to niestety ale ja musialem sie niezle namordowac...Bawilem sie z tym dlugo bo balem sie ze predzej ta podsufitke polamie niz ja zdejme..Zlosc wziela gore i sie udalo wziac to sila naszczescie bez strat..Glownie chodzi o to zeby zdjac ja z 3 klipsow..Dwa w rogch i jeden na srodku..Nie bojcie sie uzyc brutalnej sily :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystepowaly jakies inne jeszcze te wzmacniacze bo u mnie w avancie jest podobny ale nie ma tej czarnej blaszki przy plytce z nr. i bialej wtyczki.

JA mam takie coś u siebie końcówka -P B7 AVANT

OCiaJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:ja tez mam problem z radiem sprawdzę co w mojej furce. Ok klips biurowy pomógł radio odbiera teraz dobrze do podsufitki urzynem nowych klipsów bo na starych skrzypiało. Polecam opis wszystko się zgadza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje tego czarnego klipsa poniewaz bardzo slabo mi odbiera byc moze w tym tkwi problem a u mnie go nie ma.

ten czarny klips to prowizorka, tego nie ma w oryginale :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A u mnie po włączeniu grzania tylnej szyby to wycina wszystkie stacje :/

Witam,

Też mam taki problem :( Czasami zostaje RadioZet a reszta tylko szum. Mam avanta, oglądałem dwa razy wzmacniacz i nie bardzo widzę co można "ścisnąć" bo od płytki do obudowy jest dużo miejsca. Czy ma ktoś może jakieś rozwiązanie albo sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam taki problem: po włączeniu grzania tylnej szyby szumy i trzaski tylko słychac w radiu.

Co można z tym zrobić?? (oprócz wymiany wzmacniacza na nowy)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 10:21_________________________________________________koledzy momóżcie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak wsadzić tam wzmacniacz antenowy od innych modeli Audi - np Q7. Czy będzie pasował i czy wszystko będzie grało? Czy jest on lepszy od tego naszego gubiącego sygnał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Potrzebuję kupić wzmacniacz antenowy do Audi A4 B6 8E5 035 225 D. Sprawa bardzo pilna. Panowie nie daje już rady bez nie działającego radia.

Może da się naprawić jakoś wzmacniacz albo jakiś zamiennik. Może da radę zamontować inną antenę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś mi pomoże.

Problem z radiem Chorus II wczoraj grało jeszcze wszystko ładnie pięknie dziś wsiadam wyjeżdżam z garażu i zero radia, gra tylko radio maryja. Kabel od anteny jest podłączony, co mam sprawdzić? Stało się nagle, wczoraj jeszcze wszystko chodziło.

Przed chwilą byłem montować zrobiony już schowek i radio działało dobrze jak wcześniej, podłączyłem VAG i znalazło błąd 856 - antena radia obwód przerwany, ale przecież teraz wszystko działa dobrze. Możliwe że błąd wyskoczył po odłączeniu wtyku anteny od radia.

Nie mam pojęcia co z tym radiem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...