Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Instalacja xenonów, zestawu w A4


aju

Rekomendowane odpowiedzi

w który bok? w stronę na zewnątrz auta czy w stronę atrapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczę przy okazji, dziś męczę climatronic w kolegi AFN :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 17:58_________________________________________________no i tak nie wyjdzie jak pisze endriuu jest i trzecia śruba, w nowym wątku zorbię od a do z wyciągnięcia i włożenia lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=ADAPTER+OSRAM

to jest adapter pod mocowanie d2s - teoretycznie powinno się to założyć ale ja sam tego nie zakładałem i nie musiałem przerabiać zacisku, a palnik trzyma się solidnie i stabilnie - ale jak nie wiesz za bardzo jak się za to zabrać to proponuje kupić normalny zestaw pod mocowanie h7 i masz zero problemów - tylko wsadzamy w soczewki palniki, żeby żaden nie wpadł na poroniony pomysł wkładania w zwykłe klosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam niewiem czy dobrze trafiłem z tym pytaniem ale chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym aby w lampy boscha po I lifcie wstawić takie żarówki :

http://allegro.pl/zarowki-farenheit-h7-55w-100w-super-white-xenon-i5237062364.html

wiem że to nie ksenon ale chciałbym osiągnąć łądny efekt zarówno wizualny jak i lepsze o świetlenie w nocy.

Niektórzy powiedzą żeby wsadzić osram nightbreakery ale jakoś one mi się nie widzą..

miał ktoś te żarówki u siebie?? może powiedzieć jaki jest efekt czy jest sens wydawać 30zł czy lepiej już kupić Megalight Ultra 120 ?? choć one nie są w jasnym kolorze :)

pzodro

p.s. Jeśli zły temat to sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej na biało będą świecić tym będą słabsze. Przy halogenach jest odwrotnie do xenonu, żeby świeciły na biało muszą mieć barwione na niebiesko bańki a to ogranicza ilość światła. Musisz wybrać, bardzo na biało świecą np. Osram Cool Blue Hyper ale są strasznie słabe.Jak do tego dodać marne lampy to nie widać nic. Nightbreaker Unlimited za to są mocne ale do białości im daleko.

Hypery wyglądają mniej więcej tak:

dea8d7u-960.jpgNawet na stacji diagnostycznej myśleli że to xenony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...