Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki - Hertz, JBL... z może innej firmy


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Pionera DEH4700MPB i chciałem wymienić głośniki z przodu na coś porządnego. Nieche mi za bardzo z tym bawic i włożę 130mm, być może przy okazji położe maty wygłuszające na blachę. Zamierzam kupić jakiś zestaw midabasy+tweetery+zwrotnice.

Jedyny mój problem to jakiej firmy głośniki kupić. Do wydania mam ok.300zl , nie jestem jakimś audiofilem i więcej nie mam zamiaru wydawać . W tej chwili przychylam się bardziej za Hertz ESK130 lub tym tańszym Hertz DSK130 .

Brać tańszy, czy droższy? Nie znam się na parametrach głośników. Może coś poradzicie.

Może jakieś inne głośniki polecicie z jbl albo innch firm. W przyszłości chciałbym wstawić jakiś wzmacniacz ale tuby-skrzynki bassowej napewno nie będę wsadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesli z takim zamierzeniem, ze w przyszlosci zasilisz zestaw wzmacniaczem to dozbieraj troszke pln'ow i kup cos z wyzszej półki. Wyglusz drzwi i efekt murowany.

W tym przedziale cenowym, ktory podales to nie zaszalejesz zbytnio.

rozgladnij sie za rainbowem slx230 deluxe... caly zestaw ok 500zl. bedziesz zadowlony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o pb-ck6 slyszalem duzo dobrych opinii. niestety nie mialem mozilwosci odsluchu. Dobrze wypadaja w stosunku jakosc/cena. Takze mysle ze to bedzie rozsadna propozycja jak dla Ciebie :) pozdrawiam (jeski bedziesz mial jakies pytanka odnosnie ca to pisz smialo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te aukrat slyszalem na 16cm wooferach.. ładnie graly. Byly podłaczone do helixa hxa 500..

Powiem Ci ze sie wlasnie morduje zeby upchac u siebie w a4 13 cm i juz mnie krew zalewa.. :) tak beznadziejnego miejsca na montaz w zadnym aucie nie widzialem.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to za***iście bo chciałem to szybko zrobić, a tu widze że się pomęcze. Z głośnikami jeszcze pomyślę, teraz jestem na etapie wyboru mat do oblepienia blachy.

Chyba postawie na PB, bo wzmacniacz będzie za jakiś czas. Mam nadzieje, że nie będę żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oklejone soudalem. i jest git. Wczoraj siedzialem do nocy, przyszly mi zwrotnice i wreszcie wszystko zagralo jak nalezy. :) Kolesiom opadly kopary jak moga grac 13tki.

Powiem, Ci ze jesli bedziesz montowal głośnik poprzez ramki do tapicerki to zrob pierścień do niego. U mnie nie mialem mozliwości innego montazu. zrobilem takie ala panele w ta wnęke i nie wypalilo. glosnik tarl o tapicerke.

[ Dodano: 2006-06-03, 10:42 ]

z pierścieniem nie ma tyle zabawy.. w dzien sie uporasz z matami i montazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...