Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoilerek do mojej niuni - wasze opinie


pisky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :a4fan: maniaków.

MyAudiA4B6_2.jpg

Co sądzicie o pomyśle upiększenia mojej o mały spoilerek z S4, tak żeby dodać jej trochę uroku. Wiem że pod maską tylko 2.0 130km, w dodatku tylko jedna rura z tylu ale puki co muszę przy tym jeszcze przez jakiś rok pozostać. Pozbyłem się też znaczka 2.0 na tylnej klapie :cool:

Następne marzenie to B6 w kombi z 1.9TDi lub 2.5TDi z multitronikiem, ale to musi jeszcze poczekac...

To ma być efekt końcowy:

http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-01-05-Boot-Lip-Spoiler-Lightsilver-met-LY7W_W0QQitemZ130098631210QQcategoryZ72209QQrdZ1QQcmdZViewItem

Wszystko pozostanie niezmienione, jak na zdjęciu, nie zamierzam dużo do niej dokładać bo i tak ją sprzedam, więc po co. A taki mały spoilerek to nieduży wydatek a cieszy :wink:

Dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już ktoś pytał o taką dokładkę na klapę.

pytał Wojtas o szpojler do a6

oryginalny spojler z S4 to trochę kosztuje zdaje się ??

Jak nie chcesz grubo inwestować, to nie widzę sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem fajna loteczka..delikatna..ale jeśli to bęzie dodatek do miłej gleby, kółek i jakiś fajnych szyb..sama ta lotka będzie VT zalatywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to go będzie trochę więcej kosztowało :cool:

Pracuje w Anglii da rade :lol: na takie tandetne plastiki szkoda kapury :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie po części racje chłopaki, fajnie było by zapodać jej 17' :question: Ale czy jest sens skoro za jakiś rok i tak przesiądę się na inną? Felg przecież nie zatrzymam. Z resztą te 16' na których obecnie jeździ są całkiem ładne i mają nówki oponki Dunlop Sport :wink:

Taki spoilerek może okazać sie niedrogim i dobrym rozwiązaniem :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to VT
sama ta lotka będzie VT zalatywać

VT :arrowr: Virtual Tuning

a jak chcecie skracać zwrot Wieś Tjunink to zróbcie WT :twisted:

a spojler ładny byle nir był z laminatu bo Ci sie posypie przy samym zamykaniu klapy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spedyt napisał/a:

Moim zdaniem to VT

talib1990 napisał/a:

sama ta lotka będzie VT zalatywać

VT :arrowr: Virtual Tuning

a jak chcecie skracać zwrot Wieś Tjunink to zróbcie WT :twisted:

Keżorku ale to tak po amerykańsku .. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SORY za OT ale Fire, ta z Twojego linku jest naprawdę piękna tylko że jej się coś z tyłu na dach zasrało chyba jakiś pterodaktyl bo to jakieśt akie wielkie gówno ni to płetwa z nowych BMW ni to ori antena od GPS z Audi... :exclaim: :smile:

a co do spoilera o którym tu rozważamy to jeśli nie jest on z laminatu tylko z ABSu to warto by sięnad nim zastanowić... tylko ta taśma dwustronna nie wydaje się to być pewnym mocowaniem...

a czemu na zdj. jest kiera z prawej strony
a słyszałeś o 2 milinach (zarejestrowanych) Polaków którzy wyjechali na wyspy?? to jest jeden z tych 2 milionów (zarejestrowanych !!) :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście jestem zwolennikiem delikatnych modyfikacji i taki "spojlerek" listwa jak najbardziej by mi odpowiadała akurat mam avanta i delikatny daszek byłby moim zdaniem spoko ;] z tym że do allegro czy ebay nie mam przekonania ;] plastik jakiś czy co ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...