Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?


giant

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

wiem, że trochę nas się chowa na tych terenach :). Pomyślałem, że można by coś wymyśleć i jakoś spróbować się zorganizować.

Wiem, że nie każdy z nas codziennie wchodzi na forum klubu. Czasami jest to tylko raz na tydzień, czasem raz na kilka tygodni. Każdy ma swoje powody. Ale każdy z nas kompa włącza już chyba prawie codziennie :gwizdanie:. I chyba większość z nas ma gg, które staruje wraz z uruchamiającym się windowsem.

Mój pomysł to, aby każdy zainteresowany spotami dopisał się w tym wątku i oczywiście uzupełnił swój nr gg w celu szybkiej i bezproblemowej komunikacji (ja uzupełnię jak wróce popołudniu na swojego kompa :>)

A jak już trochę ludzi się nazbiera (za jakiś czas) to wtedy przez gg będziemy w stanie w miarę szybko i sprawnie się dogadać (nie będzie musiało to trwać tygodniami) co do spota.

Jeśli macie jakieś uwagi i propozycje co do mojego pomysłu to piszcie. Mam nadzieję, że trochę nas się uzbiera. Nie wstydzić się :kox:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

no nareszcie coś drgnęło :) Na razie czekamy cierpliwie na rozwój tematu.

truckmaniac to, że jesteś z Lwówka to oczywiście nie problem. Po prostu temat musialem jakoś nazwać. Wszyscy są mile widziani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ze Zgorzelca - również sie pisze !! jestem jak najbardziej ZA !!

moje gg: 1244447 :>

:oklaski: :a4fan::thumbup:

:notworthy: Powyzszy poscik wykasuje popoludniu-problemik z kontami.... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomału zacznijmy wrzucać propozycje miejsca spotu.

Moje propozycje to np.

- zbiornik wodny Witka (jest parkin, woda i ładne widoczki :naughty:)

- bogatyński zalew (oddalony od centrum o ok. 2 km, parking, woda)

- parking przy Lidlu w centrum Bogatyni (duży parking :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomału zacznijmy wrzucać propozycje miejsca spotu.

Moje propozycje to np.

- zbiornik wodny Witka (jest parkin, woda i ładne widoczki :naughty:)

Kazdy chyba wie gdzie jest Witka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

no to co czas chyba zrobić drugi krok :wink4:

Data spotu: piątek 19.06.2009

Miejsce spotu: zbiornik wodny Witka - duży parking za stołówką (patrząc od strony wody)

Czas: godzina 18.00

Jak wrócę z pracy to postaram się wysłać wszystkim info na gg.

Mam nadzieję, że termin pasuje. Jeśli nie to piszcie.

I na koniec ciekawostka. Doliczyłem się jak narazie 6 chętnych osób a emaili do ludzi z okolic wysłałem 49. No trochę szkoda. Ale może następnym razem bedzie więcej :chytry:

Pozdrawiam

giant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert191 przepraszam jeśli cię pominąłem. Na wszystkich starałem się napisać informację.

Widzę, że chętnych nie ma a pozatym od dzisiaj ma być załamanie pogody. I właśnie go doświadczam. Cały czas leje.

Napisałem info na gg prawie wszystkim, którzy odezwali się w temacie. Dziwne, że nikt nic nie napisał: "będę albo nie będę".

Przekładamy na następny piątek. Dokładne info jeszcze napiszę.

Kurczę trochę szkoda, ale innego wyjścia chyba nie ma.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert191 przepraszam jeśli cię pominąłem. Na wszystkich starałem się napisać informację.

Widzę, że chętnych nie ma a pozatym od dzisiaj ma być załamanie pogody. I właśnie go doświadczam. Cały czas leje.

Napisałem info na gg prawie wszystkim, którzy odezwali się w temacie. Dziwne, że nikt nic nie napisał: "będę albo nie będę".

Przekładamy na następny piątek. Dokładne info jeszcze napiszę.

Kurczę trochę szkoda, ale innego wyjścia chyba nie ma.

Pozdrawiam

Przyszły piątek.... :mysli: :mysli:

Dla mnie BOMBA ! (miejsce to samo??)

:dance: :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że miejsce to samo i o tej samej porze.

Powtórzę jeszcze raz: dopisujcie się do tematu. Np. przyjadę, nie przyjadę albo nie pasuje mi godzina.

Musimy wiedzieć czy ktoś przyjedzie czy nie.

No nic mam nadzieję, że wszyscy czytają wątek na bieżąco i nikt nie pojechał na Witkę uprzednio tego nie pisząc w temacie.

ps. jutro na 10.00 jestem umówiony w Zgorzelcu z instalacją gazową. Z tyłu za domem kultury. Gość wcześniej miał na Lubańskiej.

Dalsze perypetie po montażu instalcji z przed około miesiąca. Instalacja to tragedia, gość "zamordował" mi auto. Jestem maksymalnie wkur****y.

Jak ktoś ma ochotę wpaść i pogadać to zapraszam. Sobota (jutro) 10.00 za domem kultury - montaż instalacji gazowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie dostałem info, a dziś dopiero zobaczyłem, że coś się ruszyło w temacie... :th:

Przyszły piątek u mnie niestety raczej odpada.

:dontknow:

Może warto jeszcze tak w ogóle poczekać aż się zbierze więcej osób, bo na forum zapisanych jest nas blisko 60 z samego Zgorzelca, nie licząc Bogatyni, Zawidowa i in., więc spot mógłby być większy... :naughty:

Byłby ktoś chętny podjąć się organizacji ludzi na taką imprezę? :wtf: :wtf: Siebie nie zgłaszam z racji tego, że często pracuję i nie jestem dostępny na necie.

Pozdro dla wszystkich ze Zgo i okolic.

[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 10:34_________________________________________________Mój Boże!!! :shocked:

Zgorzelec 60

Bogatynia 40

Bolesławiec 40

Lubań 30

Lwówek/Gryfów 10

Czyli z samych 4 powiatów będzie pewnie nie mniej jak 200, bo na pewno nie wszyscy są w klubie, a robimy spocik dla osób 10... HALO!!! :witch: Gdzie reszta??? :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...