Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?


giant

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie dostałem info, a dziś dopiero zobaczyłem, że coś się ruszyło w temacie... :th:

Przyszły piątek u mnie niestety raczej odpada.

:dontknow:

Może warto jeszcze tak w ogóle poczekać aż się zbierze więcej osób, bo na forum zapisanych jest nas blisko 60 z samego Zgorzelca, nie licząc Bogatyni, Zawidowa i in., więc spot mógłby być większy... :naughty:

Byłby ktoś chętny podjąć się organizacji ludzi na taką imprezę? :wtf: :wtf: Siebie nie zgłaszam z racji tego, że często pracuję i nie jestem dostępny na necie.

Pozdro dla wszystkich ze Zgo i okolic.

[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 10:34_________________________________________________Mój Boże!!! :shocked:

Zgorzelec 60

Bogatynia 40

Bolesławiec 40

Lubań 30

Lwówek/Gryfów 10

Czyli z samych 4 powiatów będzie pewnie nie mniej jak 200, bo na pewno nie wszyscy są w klubie, a robimy spocik dla osób 10... HALO!!! :witch: Gdzie reszta??? :dziura:

Już o tym pisałem i powtórzę. Napisanie samego tematu nic nie daje. Nikt tutaj nie zagląda. Mało tego myślę, że większość ludzi która zapisuje się na forum przeczyta coś co go interesuje i przez długie tygodnie, może miesiące już nie wraca na forum. Dlatego wymyśliłem żeby napisać na trochę ludzi emaile. Napisałem ich bodajże 49. Wiem ktoś może powiedzieć dlaczego tak mało skoro z samego Zgorzelca jest 60 (doliczyłem sie bodajże 56 a z Bogatyni 32). Główną przyczyną jest czas. Znalezienie tych ludzi powysyłanie emaili niestety zajmuje trochę czasu. Zrobiłem to wg jakichś kryterii, czyli minimum 1 napisany post, musi być też adres email. Mam gdzieś listę komu już powysyłałem info na email.

Zwróćcie uwagę na liczby. Bodajże ze 2 tygodnie temu wysłałem 49 emaili, do dzisiaj nie zebrało się chyba 10 osób.

Postram się usiąść i powysyłać info na wszystkich na dane, które posiada. Czyli jeśli nie będzie maila to na PW. Zobaczymy co z tego będzie. Ale nie liczę na wiele. Wiem, że miło by było zorganizować spota chociaż dla 20 osób. Cóż zobaczymy. Podziałam jeszcze trochę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże!!! :shocked:

Zgorzelec 60

Bogatynia 40

Bolesławiec 40

Lubań 30

Lwówek/Gryfów 10

Czyli z samych 4 powiatów będzie pewnie nie mniej jak 200, bo na pewno nie wszyscy są w klubie, a robimy spocik dla osób 10... HALO!!! :witch: Gdzie reszta???

Mnie tam piątek pasi...byleby po 16 :)

Kurcze 200 typa z okolicy a my dyszki zebrac nie mozemy :)

Ja jestem ZA na piatek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dałem jedną z zamówionych wcześniej naklejek z logo klubu przypadkowo spotkanemu gościowi z Lubania (z A4 oczywiście) i powiedziałem żeby się zarejestrował na forum. :) Nie wiem czy to zrobi, ale jest to zawsze jakaś forma kontaktu z innymi, bo zapisanych jest 200 osób a samochodów jeździ w okolicy dużo więcej. Może żeby się zebrać trzeba bezpośrednich relacji ze spotkanymi ludźmi z A4...??? :good:

Na forum nie każdy się rozpisuje czy rozczytuje, ale już nalepkę na aucie (np. u mnie) może zobaczyć i się zainteresować. :cool1: Tym bardziej, że spot na żywo daje więcej możliwości zadania komuś pytań, wymiany kontaktów typu ktoś zna dobrego lokalnego blacharza - ktoś mechanika itp. A właśnie, a propos :gicior: niejaki kolega wojtusania, od którego sporo osób z klubu kupuje opony, jest właśnie ze Zgorzelca :naughty: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niejaki kolega wojtusania, od którego sporo osób z klubu kupuje opony, jest właśnie ze Zgorzelca :naughty: Pozdro.

A dokładnie ze Zgorzelca, czy może z Łagowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiemy się na pewno jak się przyłączy do tej dyskusji :cool1:

PS. Wpadłem na pomysł spotkania 10.08. (bodajże) z okazji otwarcia odcinka autostrady ze Zgorzelca do Krzywej :naughty: Hasło przewodnie "A4 na A4"... :> :> :>

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Wpadłem na pomysł spotkania 10.08. (bodajże) z okazji otwarcia odcinka autostrady ze Zgorzelca do Krzywej :naughty:Hasło przewodnie "A4 na A4"... :> :> :>

Co wy na to?

Przedni pomysł :cool1:

:polew:

Mnie sie podoba :)

Co do oklejania furek logiem A4Klub to mam wolne naklejki (chyba 3szt)...jakby ktos potrzebował moge je na piatek zabrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania pod hasłem: "A4 na A4" jestem za. Hmmmm... tylko kto zrobi ładny transparent do wspólnego zdjęcia :> To juz obgadamy w piątek.

... niejaki kolega wojtusania, od którego sporo osób z klubu kupuje opony, jest właśnie ze Zgorzelca ...

Z tego co pamiętam koledze wojtusania również wysłałem info.

SKF no miły gest z twojej strony z tą nalepką (szkoda tylko, że to nie byłem ja, pewnie bardziej bym się cieszył :decayed:)

PS. Wpadłem na pomysł spotkania 10.08. (bodajże) z okazji otwarcia odcinka autostrady ze Zgorzelca do Krzywej :naughty:Hasło przewodnie "A4 na A4"... :> :> :>

Co wy na to?

Przedni pomysł :cool1:

:polew:

Mnie sie podoba :)

Co do oklejania furek logiem A4Klub to mam wolne naklejki (chyba 3szt)...jakby ktos potrzebował moge je na piatek zabrac :)

Ja się piszę, chętnie od ciebie odkupię simon_75 :naughty:

No dobra druga próba :disgust:

Spot na Witce

Miejsce: zbiornik wodny Witka (parking za stołówką patrząc od strony jeziora)

Czas: piątek 26.06.2009 godzina 18.00

Chłopy, tym razem spinamy się trochę i te minimum 10 osób musi być :chytry:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sorry za moje opóźnienie ale nie bylo mnie w kraju. Wrazie jakichs nastepnych spotów to jestem jak najbardziej za :good: [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 22:39_________________________________________________Podaje swój nr gg 5185933 jak by co to piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez potwierdzam swoja obecnosc na spocie 26.06. godz 18:00 :a4fan:

PS.: naklejki A4 bede mial ze soba wiec spoko-loko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...