Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wyciek płynu od wspomagania


jacob12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam pytanie czy ktoś może spotkał się juz z wyciekiem plynu od wspomagania z korka wlewowego a dokladnie z dziurki z boku?

Moje audi to A4 2,5tdi Quattro 2001 i w momęcie gaszenia silnika wycieka plyn korkiem wlewowym pompa byla wymieniona 2 dni temu w serwisie z powodu tego samego problemu i halasu przy skręcaniu,teraz pompa pracuje cicho ale dalej przy gaszeniu wycieka plyn Czy ktoś wie co to moze być? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. ale jeśli sprawdzam na zimnym silniku to płynu jest mniej a jak się przejadę to płyn się rozgrzewa i zwiększa swoją objętość tak na forum wyczytałem.Na wzkaźniku jest tylko jedno max i min więc jak poprawnie sprawdzić poziom płynu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , u mnie na zimnym poziom płynu jest trochę ponad minimum a po rozgrzaniu jest trochę powyżej połowy .

Może masz po prostu za dużo płynu i po rozgrzaniu wycieka. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie w passacie i okazało się że filterek który znajduje się w zbiorniczku wyskakiwał ze swojego miejsca i zaraz płyn pienił się i wyciekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi sprubóję i dam znać co wyszło :mysli:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 15:50_________________________________________________Okazało się że powiedzieli w serwisie przekładnia kierownicza do wymiany ponieważ jest uszkodzona ciekawe koszt wymiany oczywiście w holandii to 1300 euro co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zregenerować ją w Polsce :>.. Napewo będzie taniej :cool1:.. Można to zrobić wysyłkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zamówić z Polski już zregenerowaną w zamian wysyłając swoją,mam dobry warsztat bo już u nich to robiłem i wyszło super! koszt takiej operacji to ok.1500zł,nie mam pojęcia jak to wygląda z wysyłką,musisz przedzwonić,podaje numer:602764645

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest ja i tak stawiam na pompe wspomagania i mysle ze ktos chce cie naciagnac...przekladnia maglownica itp to duzo wiekszy wydayek niz pompa wspomagania :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa od wspomagania wymieniona była 1000km temu w serwisie na regenerowaną z 2-letnią gwarancją więc to można raczej wykluczyć[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 14:52_________________________________________________ A więc okazało się że w przekładni jest wentyl który był zatkany na nic wymiana pompy była :embarrassed: no ale cóż jak nawet w serwisie tego nie wiedzieli :wallbash: o zwykłych warsztatach nie wspomnę dopiero w trzecim serwisie znalazł się mechanik który przez przypadek zauważył wentyl poprostu tragedia!!! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...