Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z synchronizacją - kluczyk, stacyjka, zegary


godzic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

mam mały kłopot i myślę że mi ktoś tu coś podpowie:)

a więc zaczynając, posiadam samochodzik po kradzieży, znaczy był ukradziony i odzyskany, żeby nie było ;) i musiałem dokupić parę pierdółek żeby to wszystko gadało. Brakowało zegarów oraz stacyjka była rozwalona(nowa została założona), ale posiadam oryginalny kluczy. I teraz tak immo z starego kluczyka zostało przełożone do nowego kluczyka, i w momencie przekręcania zapłonu na desce świeci się cały czas immo, wchodząc do sekcji immobilizer w Vagu nie pokazuje on żadnych błędów, jednak już wchodząc w licznik pokazuje ona 2 błędy sporadyczne typu "komputer sterujący silnikiem" i "kluczyk" i rozumiem że teraz wszytko trzeba ze sobą synchronizować, tylko moje pytanie jak to zrobić :) bo tam w tym Vagu jak się podpinamy są takie funkcje jak przekoduj czy adaptuj tylko tam trzeba wpisać kanał itp itd.... więc macie jakieś propozycje ?

z góry dziękuje i pozdrawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roczniku immo jest w zegarach. Wymieniłeś zegary więc Ci nie "zagada". Musisz się udać np. do speców od "korekty" liczników. VAG-iem nic nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest, końcówka 98 roku produkcja według vinu jest 99 r, tam nie ma fisa ani nic, więc są dwie złączki (zielona i niebieska) a pośrodku jest czarna 10 pinowa? to rozwiązanie jest takie jak mówisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest, końcówka 98 roku produkcja według vinu jest 99 r, tam nie ma fisa ani nic, więc są dwie złączki (zielona i niebieska) a pośrodku jest czarna 10 pinowa? to rozwiązanie jest takie jak mówisz ?

Z tego co wiem od modelu 99 immo jest w zegarach.

Poczekaj może na opinie innych, ewentualnie użyj szukajki (było o tym dużo na forum) ale wydaje mi się, że mam rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagadaj do grzanek85(klubowicz) lub szogun0(vip) jak znajda chwile-pomoga :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli posiadasz pin jest to do zrobienia vagiem jeśli nie musisz podjechać do kogoś kto CI go wyciągnie. Nie będzie to łatwe bo pewnie masz stary typ sterownika gdzie żeby wydobyć pin trzeba użyć już trochę więcej sprzętu niż byle kabelek z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna spróbować vag tacho może przy głupocie sie uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...