Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy ta manetka nada się do obsługi pełnego FIS'a ?


sikszak

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie. Mam audi a4 b6 w sedanie i chciałbym mieć odblokowany pełen fis Czy ta manetka zastąpi oryginał i czy nada się do tego aby obsługiwać pełny fis?

http://www.allegro.pl/item634179807_audi_a4_01_04r_przelacznik_wycieraczek_nowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69 pln to troche dziwnie niska cena, w ASO to kosztuje prawie 300 pln... ale generalnie powinna ona spelnic Twoje oczekiwania (jezeli nie jest to jakas chinska podroba i w ogole bedzie dzialac :gwizdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest oryginalana czesc z demontazu. Jest ona nowa ale podroba. Tez sie nad tym zastanawialem i pytalem czy to bedzie dzialac. Forumowicze zalecili jednak kupno ORI bo zawsze pewniejsze a roznica w cenie nie jest duza. Jednak kilka osob z tego co sie orientuje zakupilo ta czesc i wszystkim wszystko ladnie smiga. Wybor nalezy do Ciebie. Sa wypowiedzi w temacie o wymianie przelacznika i odblokowaniu pełnego FISa.

Ja za ORI dalem 103zl z wysylka.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w temacie. Mam audi a4 b6 w sedanie i chciałbym mieć odblokowany pełen fis Czy ta manetka zastąpi oryginał i czy nada się do tego aby obsługiwać pełny fis?

http://www.allegro.pl/item634179807_audi_a4_01_04r_przelacznik_wycieraczek_nowy.html

Działać będzie,ale nie lepiej poszukać ori razem z tempomatem i modułem,chyba,że masz już tempo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam już tempomat a teraz chcę uaktywnić sobie fis i szukam manetki. Wiem że ori by była najlepsza ale ciężko ją dostać na allegro Jak już znajdę to do Avanta :) dlatego zastanawiam się nad tą częścią. Ma ktoś z Was już ją zamontowaną i może mi powiedzieć jak działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam już tempomat a teraz chcę uaktywnić sobie fis i szukam manetki. Wiem że ori by była najlepsza ale ciężko ją dostać na allegro Jak już znajdę to do Avanta :) dlatego zastanawiam się nad tą częścią. Ma ktoś z Was już ją zamontowaną i może mi powiedzieć jak działa?

jak masz tempo to załóż tę,niejeden już zakładał i nie narzeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sprobowac zamiescic temat u nas na forum w dziale "Kupię". Ja tak zrobiłem i juz po kilku min na priv odezwal sie forumowicz od ktorego nabylem manetke. Szybko, sprawnie, bezpiecznie takze polecam taki sposob kupna.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...