Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podświetlenie panelu od klimatyzacji nie działa


Paweł A4 1.9 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki oto problem: nie działa podświetlenie panelu klimy, wyświetlacz i klima działa bez zarzutów,podświetlenie radia i deski ok, schowek nie jest podświetlony nie ma prądu na kablach jeśli ma to znaczenie wszystkie diody sprawdzone ok., bezpieczniki ok. może ktoś wie jakie przewody odpowiadają za podświetlenie i która wiązka jest za to odpowiedzialna. schemat elektr. mile widziany[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 23:13_________________________________________________nikt nie pomoże :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega dropsone pisze, popraw zimne luty i będzie ok. Ja jak kupiłem swoje auto to też nie miałem podświetlania panelu klimatronika i dodatkowo co jakiś czas znikały mi wartości na wyświetlaczu. Poprawiłem luty zgodnie z instrukcją na forum i wszystko działa więc Tobie też radzę to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz panel po lifcie to inna sprawa. Wyjmij klimatronik i sprawdź miernikiem który kabel po załączeniu świateł daje napięcie we wtyczce zasilającej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok więc mam 5 wtyczki a,b,c,d, f która z nich powinna odpowiadać za zasilanie ??

??

[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 15:08_________________________________________________dobra znaleziony napięcie jest na c7 i nic to mi nie daje bo nadal panel się nie pali

[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 15:32_________________________________________________czy nikt nie wie co moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może problem nie tkwi w kabelka a właśnie w zimnych lutach jak to ktoś wyżej stwierdził. Zimne luty to, luty które są pęknięte więc sprawdź po kabelku od podświetlenia dokąd dochodzi, w sensie gdzie na płytkę i go odśwież :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź miernikiem czy do diody dochodzi prąd, lub sprawdź diodę czy działa. U mnie były przepalone diody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...