Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Do czego są te wtyczki (foto) ?


Picoolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jakiś czas temu wymieniałem nagrzewnice od ogrzewania , po tej wymianie zauważyłem ze mam błędy na klimatroniku 15.1 i chyba 4.1 ( ale nie jestem pewien ) wiec zebrałem się w sobie i postanowiłem coś z tym zrobić . Wywaliłem schowek i sprawdzałem podłączenia silniczków ale wszystko jest ok , obróciłem głowę w druga stronę i zobaczyłem od takie dwie wtyczki i jak by wolne miejsce na jakiś pojemnik czy coś innego okrągłego i podłużnego ( bez skojarzeń proszę :polew:) z lewej strony od dołu ( w angliku ) zaraz za pokrywa od wiatraka wiec pytanie : do czego one są i czy dobrze myślę ze mi paprochy czegoś nie włożyli ?

dsc2822.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem cyz dobrze kojażę ale to jest chyba jedna z wtyczek do sterowania nawiewami... działają ci wszystkie tak jak powinny? mi kiedyś nie działało i sie okazało że taka tylko niebieska była luźna a kojaży mi się że biała też od tego była :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak , tylko gdzie to wpiąć bo kable jakieś przy krótkie są , łopatologicznie rzecz biorąc to one są z lewej pod spodem od strony bezpieczników ( patrz anglik ) a reszta kabli co idą do silniczków w środkowej części są podłączone i mam zagwozdka dla czego mam te błędy na sterowaniu od klimy a przy okazji ucieka mi gaz bo klima nie chodzi :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...