Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie polecacie radio z kierownicą wielofunkcyjną + zestaw głośnomówiący ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie jakie radio do audi b6 zeby obslugiwalo sterowanie z kierownicy oraz posiadalo zestaw glosnomowiacy.

Cena maxymalnie do 1500 zl

Mam oryginalne radio audi model chours, w bagazniku z boku jest subwofer brak mozliwosci podlaczenia zmieniarki akurat w moim radiu wiec nei wiem dokladnie co to za model.

Chodzi mi o to zeby to co chce wstawic pasowalo za te oryginalne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze RNSe w 1500 sie zmiescic z montazem bedzie ciezko. Poza tym zeby miec zestaw to tez trzeba dolozyc.. :wink4:

Ale oczywiscie polecam RNSe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ladnie pieknie ale ja mam takie radio jak w tym modelu: http://image.europeancarweb.com/f/8610206/0601_04z+Abt_Audi_B6_A4_Wagon+Interior_Dash_Wheel.jpg i chyba nie da rady wstawic tagie RNS-a?

nie ma problemu, wymieniasz lub przerabiasz klimatronik, wymieniasz kosz na 2 din i wsadzasz RNS-E i jak pisze Sławek 2 tysie powinny dać rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi Gustek w Kraku powiedział że albo kupię sobie panel na 2din albo mi przytnie ten co mam 1din i obniży żeby RNS się zmieścił...w sumie się zastanawiam czy kupić panel 2din czy obciąć i będzie ok? jak myślicie jak to wygląda po przycięciu...przeróbce..?bo nigdy nie przerabiałem..pozdro... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...