Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Dziwny problem z przepływką


darecki999

Rekomendowane odpowiedzi

witam! dziwna sprawa. auto na vagu nie wykazuje bledow,kiedy podlaczam przeplywke silnik dziala ale auto jest mulowate i dlugo sie zbiera a gdy przeplywke podlaczam silnik gasnie.mechanik stwierdzil ze auto nie widzi przeplywki .po podlaczeni przeplywki silnik zapala i od razu gasnie.nie wierze w czary .moze ktos zetknal sie z czms takim co mam robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że Vagowałes przy podpiętęj przepływce??

poza tym skoro mechanik mówi, że auto nie widzi przepływki, to musi wyskoczyć błąd przepływki podczas VAGOWANIA, bo niby na jakiej podstawie by to stwierdził :mysli: :mysli: :mysli:

w sensie, że jakby jej w ogóle nie było czyli podaje 0!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak miałem w mercedesie,gdy odłączyłem przepływomierz to auto zgasło i już potem nie chciało odpalić na tym przepływomierzu,dopiero po wpięciu nowego zaskoczyło,ale musiałem jeszcze wcześniej wykasować adaptacje silnika .wychodzi na to,że na popsutym przepływomierzu silnik w miarę pracował na starych ustawieniach z kompa,ale po odpięciu przepływomierza silnik stracił te ustawienia i już drugi raz na nim nie ruszył .nie wiem czy u ciebie jest taka sama przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...