Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Składanie lusterek po zamknięciu samochodu


Oskaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z Was wie jak zrobić aby po zamknięciu dzrzwi z pilota składały się od razu elektryczne lusterka boczne ? Czy wystarczy zamontować jakiś alarm który obsługuje taką opcję ?

Z góry dzieki :notworthy:

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeb by zamontować jakies siłowniki w lusterkach :mysli:

B6 miało w opcji składane lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam skladane elektrycznie lusterka i tez sie tym interesowalem. Na forum byl kilka razy omawiany temat i skonczylo sie na tym ze bez podlaczania kabelkow na ostro pod jakis impuls nie da sie tego zrobic...a przynajmniej nikt nie probowal.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mozliwe po założeniu alarmu z taką opcją. Przerabiałem ten temat kiedyś w służbowej Vectra'e. Nie wiem tylko czy chce mi sie z tym bawic :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli juz mamy fabrycznie składane lusterka to siłowniki zadne raczej nie beda potrzebne, ja mysle czy jest mozliwosc zaprogramowania modułu komfortu czy cos takiego. jesli nie to potrzeba jest jakiegos sterowania - impulsu - ale nie chce mi sie kombinowac samemu jesli ktos to juz zrobił o fajnie by było miec gotowca na ten temat;) ale poczekam jesli nikt tego nie zrobił wymysle to sam;) :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 miały juz składane lusterka wiec w B6 nie powinno byc problemu

potrzeba wyłacznika, paru kabli i ingerencji Vag-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tam wymagany modul komfortu Highline? Nie jest ta funkcja pokrewna z opuszczaniem prawego lusterka przy cofaniu? Moze Bart-S cos wie wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam B5L i lusterka sa składane, poprzednia B5 98r. tez miała

niestety nie ma funkcji obniazania prawego lusterka do parkowania

a szkoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. skladanie skladaniem- tez mam el. skladane, ale czy one sie skladaja jak zamkniesz auto z pilota automatycznie? Bo o to koledze wlasnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwole sobie link z innego forum zapodac.. moze taki myk z tymi modulami dal by rade w b6?? kombinowal ktos z was w taki sposob??

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=78018&highlight=lusterka+sk%B3adane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawialem , czy nie mozna by tego skladania aktywowac impulsem od swiatla wnetrza- tak jak to ma miejsce w CH LH.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kurcze ja dopiero bede zakladal skladane ale fajny bajer by to byl, oczywiscie przez przelacznik zeby np dzialaly z pilota jak przelacznik jest w pozycji na otwieranie bo jak by caly czas to lipa bo w zimie np to zaraz by sie mogly rozsypac lustereczka..Na bank ktos tu jest na tyle kumaty zeby to zrobic gdyz iz nasze forum jest bogate w elektrykow idp. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy każde lusterka w B6 sa przystosowane do składania się elektrycznie

Nie te które maja 10 pinów w kostce od lusterka :)

pin 9 masa silnika skladanego kolor różowy

pin10 zasilanie silnika kolor niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...