Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował


irekherba

Rekomendowane odpowiedzi

nie wprowadzaj kolegow w blad ze zawsze przy peknietej uszczelce jest woda w oleju lub odwrotnie.

jesli sa spaliny i benzyna-jest tez olej,moze nie byc go tak duzo,jak ja widzialem,ale bedzie zawsze.... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam taki problem

plyn w chlodnicy dochodzi do 110c(przy predkoscie ok.90km/h) i sie gotuje weze wychodzace z chlodnicy sa letnie wymienilem termostat i dalej to samo

silnik pracuje normalnie przyspiesza tak jak zawsze nie mam zadnego oleju w plynie chlodniczym,

moje pytanie to jak sprawdzic pompe wody czy da sie dojsc poprzez termostat do wirnika??

jesli ktos ma jakies propozycje to bardzo prosze o wypowiedzenie sie

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciągniesz termostat to będzie widać wirnik. Można jeszcze ewentualnie patrzeć na niego a druga osoba draśnie rozrusznikiem aby sprawdzić czy wirnik się kręci. Rzadko, ale zdarza się że wirnik urywa się i nie kręci.

PS: Oczywiście trzeba zachować ostrożność przy takiej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.audi masz lpg?

nie

dzisiaj odpalilem zimny silnik i stale temperatura sobie rosla powoli do 105C chlodnica zimna dolne przewod co idzie do termostatu tez zimny a gorny przewod zaczal robic sie cieply dopiero jak temperatura silnika miala cos okolo 100c

panowie radzcie cos[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 16:42_________________________________________________

Jak wyciągniesz termostat to będzie widać wirnik. Można jeszcze ewentualnie patrzeć na niego a druga osoba draśnie rozrusznikiem aby sprawdzić czy wirnik się kręci. Rzadko, ale zdarza się że wirnik urywa się i nie kręci.

PS: Oczywiście trzeba zachować ostrożność przy takiej operacji.

Labiel dzieki zrobie taka probe[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 16:43_________________________________________________panowie jednak byla to u mnie pompa wody prawie zatarta a wirniczek byl pekniety

dzieki koledzy za rady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...