Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?


Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę coś od siebie. Przenosiłem się z Orange do Play. Oferta genialna, telefon itp :good: To by było tyle z plusów. Zasięg to porażka. Oczywiście często się włącza roaming z Plusa ale wtedy nie można korzystać z neta :thumbdown: Minuty nie przechodzą na następny miesiąc co jest porażka całkowitą. Miałem mieć 350 minut wymienne na smsy a dostałem jakieś pakiety złotówek i inne badziewa w których ciężko się połapać. Jestem ciekaw co zaproponuje teraz T-Mobile ale zasięg Ery jest chyba najlepszy. Dziewczyna miała Ere i wszędzie miała zasięg bez żadnego roamingu. Dla mnie Play to porażka. Jedyne co jest fajne to to że ma fajne telefony i rozmowy za darmo w sieci :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był u mnie wczoraj przedstawiciel i ja jestem zadowolony z tego co mi zaoferował.

Zasięg to porażka. Oczywiście często się włącza roaming z Plusa ale wtedy nie można korzystać z neta :thumbdown:

Pytałem. Dobry zasięg play ma w dużych miastach, w innych miejscach najlepiej ręcznie ustawić sieć plus. Jest tak że jak będzie łapało jedną kreskę z play i full z plus to i tak będzie korzystało z play zasiegu - przestaw to ręcznie.

Minuty nie przechodzą na następny miesiąc co jest porażka całkowitą.

No to jest minus, ale przy takiej ilości minut jakie dostajesz to chyba niewielki minus.

Miałem mieć 350 minut wymienne na smsy a dostałem jakieś pakiety złotówek i inne badziewa w których ciężko się połapać.

To chyba nie zrozumiałeś umowy.

To jest normalne, masz np abonament za 65zł w którym masz 80zł do przegadania wymiennie z sms'ami gdzie sms kosztuje 12gr. a minuta 24gr. ( stawki netto ). Wychodzi Ci 350 minut lub 700 sms'ów :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych minutach to wiem wszystko zrozumiałem co nie zmienia faktu że w innych sieciach jest to jakoś lepiej rozwiązane. Co do zasięgu to wszystko fajnie plus łapie ale takie przestawianie jest irytujące bardzo. Jak Play zrobi takie zasięg jak ma Plus to wtedy będzie gitara i te minuty nie przechodzące jakoś przeżyje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jak jest źle rozwiązane z tymi minutami bo nie rozumiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mi nie pasuje albo takie wrażenie mam że w innych sieciach jest inaczej. Mi nie pasuje i tyle. Każdy lubi co innego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dopytuje bo nigdy nie użytkowałem a chcę się przenieść - interesuje mnie każda opinia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dopytuje bo nigdy nie użytkowałem a chcę się przenieść - interesuje mnie każda opinia :good:

Ogólnie to chodzi mi o to że cała kwota jaką masz do wykorzystania na abonament jest podzielona na kilka pozycji. Jakiś pakiet minut promocyjnych, pakiet złotówek i kilka innych. Jakby nie mogli dać kwoty z której wychodzi te 350 min np i spokój. A tak jedne schodzą najpierw drugie później i już kilka razy przekroczyłem abonament przez to a np 50 minut z jakiegoś pakietu mi zostało i przepadło w piz*u :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mam jakiś z d*py plan taryfowy jakoś się muszę jeszcze pokulać rok a potem się zobaczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja odradzam PLAY :thumbdown:

Pracowałem w CallCenter Play'a w Gdańsku przez 2 lata i muszę powiedzieć, że przez 6 lat w plusie zdarzyły mi się dwa wieczory braku zasięgu.

W play mieliśmy co miesiąc jakąś awarie ogólnopolską + co dzień mniejsze regionalne. :decayed:

Nie wspomnę o problemach z pakietami - rozliczanie, błędy w naliczaniu, niedziałające przyznawane pakiety.

Oczekiwanie na rozwiązanie problemu z złym naliczaniem, problemami z połączeniami wynosiły często miesiąc +++

Wiele mógłbym wymieniać.. ale mam też wielu znajomych z poprzedniej pracy którzy nie mieli problemu z tą siecią.

Wybór pozostawiam Wam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dopytuje bo nigdy nie użytkowałem a chcę się przenieść - interesuje mnie każda opinia :good:

Ogólnie to chodzi mi o to że cała kwota jaką masz do wykorzystania na abonament jest podzielona na kilka pozycji. Jakiś pakiet minut promocyjnych, pakiet złotówek i kilka innych. Jakby nie mogli dać kwoty z której wychodzi te 350 min np i spokój. A tak jedne schodzą najpierw drugie później i już kilka razy przekroczyłem abonament przez to a np 50 minut z jakiegoś pakietu mi zostało i przepadło w piz*u :thumbdown:

Bładzisz...

W play aktualnie masz pakiet złotówek czyli np ja w abo 59zł mam 68zł do przegadania, czyli 240min i 386 sms/mms wymiennie. Aktualnie jest jakas nowa oferta i juz jest w tym abo 300min. do Tego stan darmowy na pol roku za frajer i 250mb neta .. Do tego dostalem e72 za 1zł. Kto znajdzie lepsza oferte, zapraszam do dyskusji. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 00:30_________________________________________________

a ja odradzam PLAY :thumbdown:

Pracowałem w CallCenter Play'a w Gdańsku przez 2 lata i muszę powiedzieć, że przez 6 lat w plusie zdarzyły mi się dwa wieczory braku zasięgu.

W play mieliśmy co miesiąc jakąś awarie ogólnopolską + co dzień mniejsze regionalne. :decayed:

Nie wspomnę o problemach z pakietami - rozliczanie, błędy w naliczaniu, niedziałające przyznawane pakiety.

Oczekiwanie na rozwiązanie problemu z złym naliczaniem, problemami z połączeniami wynosiły często miesiąc +++

Wiele mógłbym wymieniać.. ale mam też wielu znajomych z poprzedniej pracy którzy nie mieli problemu z tą siecią.

Wybór pozostawiam Wam :cool1:

Ciebie to chyba poprzedni pracodawca musial mocno wk***ic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 lata play, nigdy nie zdarzyło mi się nie mieć zasięgu, płacę tyle ile wynosi abonament, mam tyle darmowych minut że nie potrafię ich przegadać, co jeszcze?

miałem 6 lat orange i nigdy więcej do nich nie wrócę, kompletny brak zasięgu, telefony dają beznadziejne (przy abonamencie 100 zl), ogólnie, miałem ciągle problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 6 lat orange i nigdy więcej do nich nie wrócę, ..., miałem ciągle problemy

hehe, a ja mam dalej... Z jedna sprawą zamierzam się wybrać do Rzecznika Praw Konsumenckich, a wczoraj przy pierwszej próbie przeniesienie okazało się że moje konto firmowe nie jest na firmę :kox: W 2006 robiłem cesję z prywatnego na firmowy, dostałem abonamenty z oferty dla firm tylko zapomnieli konto przepisać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w CallCenter Play'a w Gdańsku przez 2 lata i muszę powiedzieć, że przez 6 lat w plusie zdarzyły mi się dwa wieczory braku zasięgu.

W play mieliśmy co miesiąc jakąś awarie ogólnopolską + co dzień mniejsze regionalne. :decayed:

Nie wspomnę o problemach z pakietami - rozliczanie, błędy w naliczaniu, niedziałające przyznawane pakiety.

Oczekiwanie na rozwiązanie problemu z złym naliczaniem, problemami z połączeniami wynosiły często miesiąc +++

Wiele mógłbym wymieniać.. ale mam też wielu znajomych z poprzedniej pracy którzy nie mieli problemu z tą siecią.

Wybór pozostawiam Wam :cool1:

Ciebie to chyba poprzedni pracodawca musial mocno wk***ic :D

No właśnie nie :) Ale to tylko moje osobiste zdanie na temat tej sieci.. chociaż nie powiem. Jak patrze na ofertę plusa a playa to scyzoryk się otwiera.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie od dłuzszego czasu zastanawiam nad Play-em :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

mam od 97 roku osiem numerów na firme w Plusie, który delikatnie mowiac zaczyna ,mnie wkur...wiac :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w piatek był u mnie doradca biznesowy i krecił mnie na zmianę operatora

na razie nie mają w ofercie telefonów takich jakie sobie wybrałem i sie nie zdecydowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotlecika :naughty:

Po 11 latach w orange przyszedł czas na zmiany :gwizdanie:

Byłem wczoraj w PLAY, mają dosyć ciekawa ofertę ( dla firm )...

Macie jakieś sugestie, uwagi odnośnie tego operatora :?:

A może PLUS lub ERA :mysli:

ja jeszcze dłużej siedziałem w Orange (idea) ale to co proponowali na przedłużenie umowy to kpina i wiele by pisać o ich podejściu do "stałego' klienta - nie wiem liczyli że mając jeszcze drugi numer w Orange to zostanę - przeliczyli się! Zabierając jeden numer logiczne że też ten drugi z orange też przeniosę. Zebyście słyszeli babkę z orange jakie bajki próbowała wcisnąć jakie to Play jest do kitu ...

Kartę sim dostałem w kwietniu, od czerwca jestem w Play (numer z tego sima automatycznie zmienił sie na numer przeniesiony z orange) i różnic żadnych nie odczuwam (tyle że z pakietów internetowych nie korzystam) a mam znacznie więcej minut i płacę niemal połowę mniej tego co w orange.

Zalety - tel. w Play nie maja simloków co jeszcze pozostałe sieci nie do końca zrozumialy ze już to norma - głównie chodzi o orange (choć śmieszne jest to że sprzedają czasem serie tel. nie mając świadomości że nie mają simloków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tel w era - od wczoraj era to T-mobile ale oferta dla mnie się nie zmieniła (taka jaka była w erze taka jest w t-mobile) więc dzisiaj muszę podjąć decyzję i coś zrobić z abonamentem.

Na 80% jestem ku przejściu do Play - mam nadzieje że nie będę żałował bo jak będę chciał wrócić do Ery to już takich warunków jakie teraz mi proponują na pewno nie dostanę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej osób ma numer w play... Drakońskie opłaty jakie pobiera mój operator odemnie za połączenia do play straaaasznie irytują...

To już wolę być i ja również w play i mieć ZA DARMO do owych znajomych i o połowę niższe rachunki...

Miron, ile lepsza jest oferta ery dla stałego klienta od oferty play dla kogoś nowego :?:

Ja się już nie zastanawiam, ja się doczekać nie mogę... Ale oczywiście byłoby zbyt pięknie gdyby orange mi jakiś problemów z przeniesieniem nie robił :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Play odkąd przedstawili po raz pierwszy swoją ofertę.

Na chwilę obecną przedłużyłem któryś raz z kolei swoją umowę z telefonem HTC Desire - Play dla Firm 1 GB.

Wszystko fajnie, ale 2 dni temu mnie wkurzyli.. zresygnowałem z play online i jednego numeru prywatnego. Wszystko wysłane listem poleconym zgodnie z zaleceniami..się okazuje.. nie dostali listu a rachunek cały czas bije. Dlatego z takimi rzeczami czy pakietami dodatkowymi trzeba ich pilnować bo potrafią walić w ptaka- włączą usługę typu granie na czekanie za free przez 4 tygodnie.. Ty zapomnisz o tym, a oni kasują Cię po 15 zł miesięcznie za takie gówno :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tel w era - od wczoraj era to T-mobile ale oferta dla mnie się nie zmieniła (taka jaka była w erze taka jest w t-mobile) więc dzisiaj muszę podjąć decyzję i coś zrobić z abonamentem.

Na 80% jestem ku przejściu do Play - mam nadzieje że nie będę żałował bo jak będę chciał wrócić do Ery to już takich warunków jakie teraz mi proponują na pewno nie dostanę

Każda sieć dla nowych ma ciekawe propozycje (mniej lub bardziej korzystne) - te przedłużanie umów i oferta "specjalnie dla Ciebie" to wielka ściema lub przekupienie byle gównem byle byś został a tak naprawdę trzeba sobie sprecyzować co się liczy - dla mnie przelicznik abonamentu do ilości minut i cena min. poza abonamentem, żadne inne oferty pakiety bajery mnie nie interesują.

[...]włączą usługę typu granie na czekanie za free przez 4 tygodnie.. Ty zapomnisz o tym, a oni kasują Cię po 15 zł miesięcznie za takie gówno :evil: :evil:

ale szczerze mówiąc to twoje niedopilnowanie albo od razu trzeba było mówić że nie chce "wodotrysków" wiec nie ma co ich winić bo oni tylko czekają na takich zapominalskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...