Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Wlasnie nadarzyla mi sie mozliwosc przejscia z PLUS-a do Play. Byl juz o tym podobny temat ale malo osob sie wypowiedzialo: co drodzy forumowicze mozecie powiedziec na temat tej sieci ?? Warto przejsc ?? Jak sprawa z zasiegiem, jakoscia rozmow, cenami, bonusami, telefonami itp ?? Prosze o opinie, dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie play ma najlepsza oferte telefonów w nie wygórowanych cenach a nie jak inni :tongue4: no ale zasieg plusa to plusa jednak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Wlasnie nadarzyla mi sie mozliwosc przejscia z PLUS-a do Play. Byl juz o tym podobny temat ale malo osob sie wypowiedzialo: co drodzy forumowicze mozecie powiedziec na temat tej sieci ?? Warto przejsc ?? Jak sprawa z zasiegiem, jakoscia rozmow, cenami, bonusami, telefonami itp ?? Prosze o opinie, dziekuje i pozdrawiam

jeżeli chodzi o zasięg to ja nie zauważyłem różnicy miedzy era a play :cool1:

z jakością rozmów jest rożnie, ale ogólnie wypada znacznie gorzej od ery :thumbdown:

ceny, bonusy, telefony :good:

ja przeszedłem z ery, tu na staracie miałem lepsze warunki niz w erze po 4 latach

porównywalne warunki mi dali jak juz była podpisana rezygnacja ale juz miałem play

no i jak przejdziesz z numerem to tez sa dobre bonusy :good:

czy warto zdecyduj sam, ja narazie nie żałuje przejścia :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 18:53_________________________________________________

wg mnie play ma najlepsza oferte telefonów w nie wygórowanych cenach a nie jak inni :tongue4: no ale zasieg plusa to plusa jednak :good:

play korzysta z nadajników plusa i ma jeszcze swoje wiec teoretycznie powinien miec lepszy zasięg niz plus :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLAY na plus:

oferta bez ściemy, promocje, tanio (przeszedłem z ERY)

PLAY na minus:

zasięg (poza miastami marność),

jakość rozmów: komórka na stacjonarny - OK, komórka na komórkę - niska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PLAY.

Zdecydowanie nie narzekam dostałem super telefon w normalnej cenie (w Erze chcieli ponad 1000zł :wallbash: ), do tego niedrogie połączenia.

Jeżeli ktoś ma problemy z zasięgiem, to polecam w ustawieniach telefonu przełączyć tylko na GSM (wtedy jest dużo mniej problemów z gubieniem zasięgu w trakcie rozmowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem do PLAYa 2 miesiace temu. W orange moglem marzyc o zasiegu w miejscach, w ktorych mam go w playu. Jakosc rozmow doskonala. dzwiek duzo bardziej czysty niz wczesniej. mam 2x wiecej minut za kwote nizsza o 20 zl w porownaniu do orange. telefon za 1zl. w orange chcieli za niego 350 :gwizdanie: nic tylko brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przenoszę swój numer do Play z Ery. Na razie z Play-a dostałem numer tymczasowy. Przeniesienie numeru według deklaracji Ery ma nastąpić pod koniec miesiąca. Może ktoś się wypowiedzieć w jaki sposób to się odbywa w praktyce i czy nie zostanę np. kilka dni bez aktywnego numeru gdy Era już go wyłączy. Pytam gdyż nie mogę sobie pozwolić na brak telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się wypowiedzieć w jaki sposób to się odbywa w praktyce i czy nie zostanę np. kilka dni bez aktywnego numeru gdy Era już go wyłączy. Pytam gdyż nie mogę sobie pozwolić na brak telefonu.

Jak ja przenosiłem numer z Heyah do Play to jak dostałem nową kartę SIM z Play , numer w Heyah był aktywny jeszcze przez 3 dni :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezes wie co pisze

jak przechodziłem pierwszym telefonem to najpierw miałem kartę play a dopiero potem era umilkła.

Z drugim telefonem to era mi koszmar zrobiła. Trzy razy przenosiłem nr i dopiero za czwartym razem dało radę. :wallbash:

jakieś szkolenia im zrobili jak umilić życie odchodzącym z ery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotlecika :naughty:

Po 11 latach w orange przyszedł czas na zmiany :gwizdanie:

Byłem wczoraj w PLAY, mają dosyć ciekawa ofertę ( dla firm )...

Macie jakieś sugestie, uwagi odnośnie tego operatora :?:

A może PLUS lub ERA :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja mam Play juz długi czas i zlego słowa nie powiem

tel najlepsze ,usługi tanie a po przedłużeniu umowy dostałem 1gb internetu co miesiąc i 500minut do wszystkich

chyba jedyny minus to że niewykorzystane minuty przepadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepadają po miesiącu :?:

A jaki telefon byście polecili z oferty play, muszę 4 wybrać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Przepadają po miesiącu :?:

A jaki telefon byście polecili z oferty play, muszę 4 wybrać :decayed:

tak ,po miesiącu przepadają jak nie wygadasz :thumbdown:

HTC HD / HD2

Iphone 4

HTC Desire

ja osobiście mam Nokie C6(za 1zł) ,bo za HTC chcieli 100zł dopłaty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All Inclusive dla Firm Max 100

htc desire hd - 299zł

htc hd2 - 1zł

htc desire - 1zł

nokia C6/C7 - 1zł

Nie widzę Iphona :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku msc używam HTC Desire(przesiadłem się z e52) i jest ok. Dobrze się korzysta z neta, multum aplikacji darmowych jak i płatnych. Jakość samego telefonu na wysokim poziomie. Używam go bez futerału i folii na szybce i telefon nie ma rys ani uszkodzeń(a czasami grzebię z nim przy aucie bo ma super latarkę :decayed:). Szczerze mogę polecić ten telefon.[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 10:34_________________________________________________O baterii nie trzeba wspominać.. normalne użytkowanie to codziennie na ładowarce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak przeglądam i zastanawiam się nad nokią c6/c7 lub jakimś htc...

A może coś z oferty se :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokia c7 vs. htc desire hd vs. se xperia x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...