Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SZUKANIE FURACZA - na lans :)


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

Klaudia może w swoim zyciu zrobiła z 10 km

to najodpowiedniejsza będzie taxówka :decayed:

...na pewno najtańsza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawych moze byc jeszcze fokus :cool1:

albo vw bora w benzynce

albo kup jej vectre b 1.8 albo 2.0 (tylko w benzynie-nie diesel!) z jakiegos 98 roku - jak poszukasz to znajdziesz :)

chociaz zamiast vectry lepsza by byla a4 albo a3 :rolleyes:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 21:54_________________________________________________albo http://moto.allegro.pl/item642237297_1_8_bmw_samurai_off_road_115_km_poznan.html :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biemdablju i osiemdziesiątka to zarąbiste bryki, ale nie dla kobiety - jak moje żona usłyszała, że będę chciał zamienić A4 na E30 i ładować w nią kasę, to powiedziała, że składa pozew o rozwód :polew:

Dla Pani zdecydowanie Civic - linia samochodu bardzo zgrabna, wystarczy dać ładne felgi i samochód może wyglądać bardzo dobrze.

Polo fajne, ale już trochę wykracza cenowo poza pierwotne założenia. Aczkolwiek jeśli kasa pozwala, to brać Polo.

Silnik SDI nie do zajechania, a na miast w zupełności wystarcza jego dynamika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :good: mowa o autach dla kobiety a nie tych co nam sie podobaja. Moja kobieta tez niedlugo zdaje prawko i powiedzialem ze tylko honda wchodzi w gre. Mialem dwa Del Sole i taki chce zeby byl jeden w rodzinie tylko b16a2 (160KM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polówka jest spoko. Zapytaj wcześniej Rogala ile dojdzie kucy do tych 75 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polówka jest spoko. Zapytaj wcześniej Rogala ile dojdzie kucy do tych 75 :kox:

bedzie jakies 90 .. i wystarczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, kup jej matiza to będą z Oniakową robiły sobie mini spoty w Promce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak słyszę POLO i SDI to ja wychodzę. To jest MASAKRA ten silnik, na piechotę można go wyprzedzić. Jeździłem takim to wiem. Ludzie tylko nie polo i sdi

Ale tutaj mówimy o spokojnym (raczej) samochodzie do miasta dla początkującej driverki, więc nie ma się co oburzać.

Żona ma 75 KM w Almerze i ... ze świateł zawsze pierwsza rusza :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zona miala vectre a 1.6 75KM i 170km/h od wsi do wsi smigała :evil: a ja na 2 gume rwałem :good: ale to inne silniki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polo mi się podobi i jej też..ale ten silnik 1,4 75 kucy w dieslu..zrobi się na 90 kucy i łeb urywa :decayed: miałbym problem swoją audiczką :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, kup jej matiza to będą z Oniakową robiły sobie mini spoty w Promce :decayed:

i do tego przyczepe zeby zakupy sie zmiescily .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, kup jej matiza to będą z Oniakową robiły sobie mini spoty w Promce :decayed:

i do tego przyczepe zeby zakupy sie zmiescily .... :polew:

przyczepę się wypożyczy ze statoila :cool1::polew:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 22:24_________________________________________________

Adaś, kup jej matiza to będą z Oniakową robiły sobie mini spoty w Promce :decayed:

pokemonom mówimy stanowczo NIE :) hehe tam szyby pękają same z siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biemdablju i osiemdziesiątka to zarąbiste bryki, ale nie dla kobiety - jak moje żona usłyszała, że będę chciał zamienić A4 na E30 i ładować w nią kasę, to powiedziała, że składa pozew o rozwód :polew:

(...)

Widzisz jaką masz mądrą i rozsądną żonę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :good::chytry:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten cc spoko ale coś za niska cena..i ten kolor jakoś nie pasi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polo sdi na początek dla kobity jest git, koleżanka ma i nie narzeka

matrix też spoko opcja, wiecej miejsca z tyłu niż w A4 :decayed:

civic też OK :good:

Adaś polecam bączka tdi 110KM, mało pali, szybko jeżdzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polo tez mi sie podoba, swojego czasu chcialem sprzedac moje B7 i kupic polo :decayed::polew:

i to mowie powaznie, bo doszlo do Mnie tamtego czasu dopiero ile ja na auto wydalem :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Też polecam Hondę Civic. Moja kobieta śmiagałą Civiciem V-generacji z silnikiem 1.3 i jak na auto z tego okresu jeździło się nim naprawdę bardzo przyjemnie.

Co prawda gdyby była na VTECi to jeździłoby się jeszcze lepiej i pewnie nawet mniej by paliła, ale i tak auto spisywało się dobrze.

Mimo swojego wieku i raczej niedbania przez poprzedniego właściciela (właścicieli) honda nie przejawia tendecji do psucia się...chociaż tutaj Ragga może mieć inne zdanie ;-)

Następna generacja ma ładniejszą bryłę i występują auta z klimatyzacją. Sam kiedyś miałem moment by zakupić sobie takie auto, ale z VTEC by móc słuchać dźwięku silnika wkręcanego wysoooko na obroty.

Ja stawiam na hondę.

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, kup jej matiza to będą z Oniakową robiły sobie mini spoty w Promce :decayed:

to samo chciałem napisać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...