Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poleca ktoś coś w okolicach krakowa lub bielska? vtech wiem, że masówka, a może compsport? są w krakowie i w bielsku. widziałem też Ładyga Serwis w Krakowie, niby opinie pozytywne, ktoś korzystał z ich usług?

mam 1.8t bex z fmic i downpipe i trzeba w końcu mapke robić. dodam, że będzie lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

17 godzin temu, Noix napisał:

Witam, poleca ktoś coś w okolicach krakowa lub bielska? vtech wiem, że masówka, a może compsport? są w krakowie i w bielsku. widziałem też Ładyga Serwis w Krakowie, niby opinie pozytywne, ktoś korzystał z ich usług?

mam 1.8t bex z fmic i downpipe i trzeba w końcu mapke robić. dodam, że będzie lpg.

jedź do Daniela z TTC Kraków. On Ci to ogarnie jak należy.

Mojego AFN na różnych stage'ch stroił i Daniel i Gregor10, obu polecam. Kwestia gdzie masz bliżej

Edytowane przez radimm
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze trzymać się z daleka od VTG, ale to tak daleko jak tylko się da.

Polecić mogę Pachura Moto Center, R-Performance, Tune-UP, Sportmile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie dla okolic Zielonej Góry? Wrocław, Poznań, Szczecin - ten promień. Zależy mi żeby z LPG to grało dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obornik Śląskie VAG Tune. Kilka kilometrów od Wrocławia. Ziomek pracował (chyba współwłaściciel) w ECU Projekt we Wrocławiu. Jest jeszcze Profi Turbo na Milickiej we Wrocławiu, ale oni chyba tylko diesle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo w opolskim(okolice Opola) badz w pobliżu polecicie żeby dodać mojemu AVF troche wigoru ? Silniczek seria ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, korzystając z tego że jestem w PL chciałbym zrobić chipa w swojej b7 1.8t quattro 163km BFB. Kogo możecie polecić do 250km od Szczecina? Tutaj niestety nie ma nikogo wartego uwagi a 1500zł to troszeczkę za dużo. Nie zależy mi na hamowni ważne żeby w Logach się wszystko zgadzało.

Edytowane przez orionek65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś albo słyszał o gościu z Zielonej Góry / Sławy na którego wołają Mike? Ponoć robi programy dla innych firm np.  MAXPERFORMANCE Gorzów Wielkopolski / Hamownia Gorzów i ceny ma bardzo bardzo przystępne nie wiem czy nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dixon_ns napisał:

Cześć! 

Audi SQ7 2017 rok 

Kto najlepszy w PL lub okolice Poznania? 

Okolice Poznania, warto chociaż zadzwonić.

http://www.dyno.pl/firma.html

 

Edytowane przez duzy616
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2018 o 16:07, duzy616 napisał:

Okolice Poznania, warto chociaż zadzwonić.

http://www.dyno.pl/firma.html

 

Dzięki za podpowiedź, wezmę pod uwagę! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jaką firmę z Warszawy polecacie? Ktoś robił program w ostatnim czasie i może kogoś polecić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk,

W Wawie godny polecenia jest R-Performance na Mineralnej. Mają duże doświadczenie z autami z grupy VW. Godni polecenia,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam forumowego kolegę Łukasz13. Ogarnął mi program w A3 8L 1.8t, oraz ogarnął wylaczenie sondy w S3 mojego kolegi. Wszystko zdalnie, rzeczowo i w dobrej kasie. Zawsze również podpowie co może być nie tak z autem. Polecam, napewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2019 o 23:29, black4 napisał:

Patryk,

W Wawie godny polecenia jest R-Performance na Mineralnej. Mają duże doświadczenie z autami z grupy VW. Godni polecenia,

Pozdrawiam

Potwierdzam.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, korzystał ktoś z usług HP Performance z Rzeszowa?
Myślę również nad Galetto z Soft Mod Performance, ale czekałaby mnie jazda 2x do Lublina - raz na wgranie serii i dwa, jak ogarnę auto mechanicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jolley napisał:

Panowie, korzystał ktoś z usług HP Performance z Rzeszowa?
Myślę również nad Galetto z Soft Mod Performance, ale czekałaby mnie jazda 2x do Lublina - raz na wgranie serii i dwa, jak ogarnę auto mechanicznie.

Jedź do Jasła do Gregor10. Zrobił najwięcej 1.8t na forum i ogarnie Ci wszystko. Ludzie z Gdańska do niego jeżdżą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...