Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, przem8 said:

Pogadaj z Karolem z softmod performance.

Karol niestety odpada. Bardzo się obraził gdy pokazałem mu ten słynny projekt A4 Avant CCWA z audi-sport, mówiąc co bym chciał osiagnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum więc gdy coś robię nie tak to proszę o podpowiedź. Szukam osoby strojącej komputerowo autka, która nie wgrywa gotowej mapy tylko robi wszystko od podstaw. Najlepiej w mieście Białystok +/- KILKA kilometrów od białego. W moim AUDI a4 b7 1,9 TDI 116KM BRB z dpf 2007r były regenerowane pompowtryski bo auto już ledwo jechało. Osoba regenerująca moje pompki zaproponowała mi wymianę końcówek na wydajniejsze (wzm 1043) i powstał problem ( nie wiedziałem, że na seryjnych końcówkach można osiągnąć 150KM z dpf i na seryjnej turbinie ). Chiptuner, który wgrywa mapy gotowce nie podjął się tej roboty. Kolejna osoba robiła program i nie zrobiła tego dobrze auto ma mało mocy i telepie go na zimnym silniku. Proszę o Pomoc i radę osób, które znają się w tym temacie żebym wyszedł na prostą i cieszył się sprawną i trochę mocniejszą audiczką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2020 o 22:35, creesteN napisał:

Witam,

Interesuje mnie kilka przerobek w CCWA 3.0TDI. Chcialbym zalozyc pompe CP3, downpipe, FMIC i wszystko wystroic. Skrzynia s-tronic, dobrze by bylo tez poprawic jej prace tuningiem.

Kogo polecacie, w calej Polsce? Czy wie ktos cos o BizonGarage, ewentualnie Dieselsoft? Jade z Lublina, ale moge gdziekolwiek w Polsce.

W Warszawie @adrian998998 lub pod Warszawą @spanky . W drugą stronę Polski @gregor10 . @soul87 w Lublinie.

W dniu 3.08.2020 o 11:40, gajdus7 napisał:

Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum więc gdy coś robię nie tak to proszę o podpowiedź. Szukam osoby strojącej komputerowo autka, która nie wgrywa gotowej mapy tylko robi wszystko od podstaw. Najlepiej w mieście Białystok +/- KILKA kilometrów od białego. W moim AUDI a4 b7 1,9 TDI 116KM BRB z dpf 2007r były regenerowane pompowtryski bo auto już ledwo jechało. Osoba regenerująca moje pompki zaproponowała mi wymianę końcówek na wydajniejsze (wzm 1043) i powstał problem ( nie wiedziałem, że na seryjnych końcówkach można osiągnąć 150KM z dpf i na seryjnej turbinie ). Chiptuner, który wgrywa mapy gotowce nie podjął się tej roboty. Kolejna osoba robiła program i nie zrobiła tego dobrze auto ma mało mocy i telepie go na zimnym silniku. Proszę o Pomoc i radę osób, które znają się w tym temacie żebym wyszedł na prostą i cieszył się sprawną i trochę mocniejszą audiczką. 

Możesz spróbować dogadać się z @adrian998998 .

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Chce zrobic chip a4 cagc mam na oku 3 tunerów w mojej okolicy : SynekTune ,Emsetup , Kreator mocy. Czy możecie mi powiedzieć czy ktoś was robił u nich swoją b8 i poleca któregoś??

Pozdrawian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pinki192 napisał:
Dzień dobry

Chce zrobic chip a4 cagc mam na oku 3 tunerów w mojej okolicy : SynekTune ,Emsetup , Kreator mocy. Czy możecie mi powiedzieć czy ktoś was robił u nich swoją b8 i poleca któregoś??

Pozdrawian

@spanky w Otwocku. EDC chiptuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do kogo z lubelskiego się zgłosić do zawirusowania tdika? Znalazłem co prawda gdzieś tu ze dwóch ludzi ale tam mowa była o benzynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pieterb napisał:

A do kogo z lubelskiego się zgłosić do zawirusowania tdika? Znalazłem co prawda gdzieś tu ze dwóch ludzi ale tam mowa była o benzynce.

Daron z Poniatowej albo Karol z softmod.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidny tuner z Dolnegośląska? Jelenia Góra, Legnica, Wrocław? Pacjent 1.8t BFB quattro po modach. Pozdro :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Nitrous97 napisał:

Solidny tuner z Dolnegośląska? Jelenia Góra, Legnica, Wrocław? Pacjent 1.8t BFB quattro po modach. Pozdro :dance:

Jedź do Jeleniej do Reptune. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, StrusLbn napisał:

Panowie do kogo na chiptuning 1.8t AWT woj. lubelskie? 

Widzę że lokalizacja Lublin to tylko kierunek Tomaszowice Kolonia do @Galetto z Soft-Mod Performance :) 

 

WWW.FACEBOOK.COM

SOFT-MOD Performance, Kolonia Tomaszowice, Lublin, Poland. 4271 osób lubi to · 76 osób mówi o tym · 2 użytkowników tu było. CHIPTUNING!!! HAMOWNIA 4x4!!! LUBLIN!!! Profesjonalne podejście...

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy do kogo postawić TDI-ka AVF w Opolskim ?  Jestem z okolic Strzelec Opolskich więc np. Gliwice też wchodzą  w grę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2021 o 10:51, speedster2000 napisał:

Koledzy do kogo postawić TDI-ka AVF w Opolskim ?  Jestem z okolic Strzelec Opolskich więc np. Gliwice też wchodzą  w grę ;) 

Grzegorz Dawiec z Rybnika @anderllh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś kogoś w łodzkim albo okolicy kto ogarnia 3.0 TDI Stronic po 2011r?

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecacie okolice Białegostoku  nawet do Wawki mogę podskoczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...