Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

No i tu się otwiera pole do popisu dla chłopaków z FABRYKI MOCY w końcu oni go stroili i to oni są tu fachowcami nie ja. Ja tylko dodam od siebie, że naprawde jestem zadowolony i moja własna dupohamownia podpowiada mi że jest szmoc i właśnie dlatego ich polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak bedziesz mial chwile to wrzuc logi kanału 2 i 115

Nie ma sprawy ale dopiero jak pojadę do Fabryki ... bo nie mam vaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze sie ktos na grupowy w EcuProjekt ??

Ja się chętnie wpisze na grupowy ale dopiero w kwietniu jak będę w PL. Możesz mnie wpisac na listę. Jeśli z grupowego nic nie wypali top i tak pojadę :decayed:

Za moja furmanke zawołali mi 1600zł, troszke boli ale ale mieć 143 konie a ponad 180 to róznica jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze sie ktos na grupowy w EcuProjekt ??

Ja się chętnie wpisze na grupowy ale dopiero w kwietniu jak będę w PL. Możesz mnie wpisac na listę. Jeśli z grupowego nic nie wypali top i tak pojadę :decayed:

Za moja furmanke zawołali mi 1600zł, troszke boli ale ale mieć 143 konie a ponad 180 to róznica jest :wink:

Jak juz bedziesz na miejscu i bedzie plan robic program to sie odezwij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja takiego planu nie mam tylko jade tam na milion procent :decayed: prawdopodobnie termin mam zaklepany na 22 kwietnia. Czekam na maila od chłopaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas4334 a z czym ty sie tak czaisz?? Z tego co zauważyłem to już od roku próbujesz się wybrać do EcuProject ijakoś nie możesz dojechać. W czym problem? dzwonisz, umawiasz sie i to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas4334 a z czym ty sie tak czaisz?? Z tego co zauważyłem to już od roku próbujesz się wybrać do EcuProject ijakoś nie możesz dojechać. W czym problem? dzwonisz, umawiasz sie i to tyle.

Wiesz jak niewiesz co ci przyniesie kolejny dzien.Owszem juz sie zapisalem na liste i juz bylem prawie na finiszu a tu prywatne sprawy i plan runoł...puzniej ciezko bylo z robota i tak do teraz.

Na pokładzie juz wtryski 216 walek sciagniety by wymienic szklanki wszystkie plyny olej i kpl.rozrzad zawor n75 czyli ide powoli z tematem.

A program,no ni ebede robil w zadnym z ww firm jedynei moge u nich zaliczyc hamownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci hamownia? vagine zapiac i k-power:wink: dokladnosc do 1%

Dla samego wykresu i jakos tak po prostu a auto bedzi faktycznie hamowane do programu na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci hamownia? vagine zapiac i k-power:wink: dokladnosc do 1%

Dla samego wykresu i jakos tak po prostu a auto bedzi efaktycznei hamowane do programu na drodze :)

no taa 150 zł + dojazd po ty by koledzy na forum mogli robic ,,Fap Fap Fap'':wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASTER'S TUNING warto ich odwiedzić na programik?

myślę ze z tym co masz w profilu nie będą chcieli cie przyjąć, już nie jedna osoba usłyszała przez tel że teraz to robią grubsze fury.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś polecić dobrych fachowców do podniesienia mocy w b7 1.9 Tdi 116? Lubuskie ewentualnie zachodniopomorskie lub wielkopolskie. z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje dobrego tunera do ogarniecia mojego autka jestem z kolobrzegu poszukuje z hamownia 4x4 myslalem o szczecinie albo poznaniu czy nawet gdansku do tune-up planuje kolo 230 ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zastanawiam się czy w silniku 1,9 TDi 110KM AVG z 1999r. jest sens grzebać - boję sie, że w takiemu staruszkowi można zrobić więcej krzywdy niż pożytku podnosząc moc? Jeśli jesteście innego zdania to może korzystał ktoś ze speca w rejonie Łodzi i jest w stanie polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...