Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w zakładzie w którym zakładałem gaz robią też chipy. Gościu powiedział mi, że bez problem można podnieść moje AVJ 1.8T 150km na około 180km i moment na 330nm. Za taki zabieg życzy sobie 1tyś zł. (nie podaje nazwy zakładu z uwagi na podanie ceny). Czy jest to opłacalne? Wydaje mi się że trochę za dużo, niby gwarancja jest itp ale czy ta cena jest dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam.

polecam kreatora mocy warszawa/wawer. mapowałem a3 (2000r) a6 (2001r) a4 (2005r) i wszystkie auta chodziły i chodzą bardzo dobrze. polecam też ,,rogala,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń to się dowiesz. Na forum tutaj na pewno taniej się zrobi i dobrze:)

Tylko czy znajdę kogoś z okolic śląska/małopolski:wink:

witam w tamtym tygodniu odebrałem moją dziunie:banan: polecam ADT TUNING wrocław :dancing:

Wrzuć wykres :wink:

http://s14.postimg.org/qjpvzqu31/IMAG0507.jpg

postaraj się wrzucić wykres jeszcze raz, najlepiej w całości:wink: jaki koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kreatorze Mocy mało co bym nie pracował tam u nich:) Ogólnie są ok. Nie raz ganiam na hamowanie auta do nich.

witam.

polecam kreatora mocy warszawa/wawer. mapowałem a3 (2000r) a6 (2001r) a4 (2005r) i wszystkie auta chodziły i chodzą bardzo dobrze. polecam też ,,rogala,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w zakładzie w którym zakładałem gaz robią też chipy. Gościu powiedział mi, że bez problem można podnieść moje AVJ 1.8T 150km na około 180km i moment na 330nm. Za taki zabieg życzy sobie 1tyś zł. (nie podaje nazwy zakładu z uwagi na podanie ceny). Czy jest to opłacalne? Wydaje mi się że trochę za dużo, niby gwarancja jest itp ale czy ta cena jest dobra?

Hamownię mają? Gwarancja na co? Pisz śmiało jaka to firma.

Coś Ci powiem jeżeli chodzi o koszt programu. Piszesz, że wydaje Ci się trochę za dużo, ale czy bierzesz pod uwagę to ile kosztuje utrzymanie takiej firmy i to ile ktoś w nią zainwestował? Akurat wiem bardzo dobrze jakie to są koszty i uważam, że cena 1000zł jest to normalna cena. Ja wiem, że możesz zrobić też program za 600zł i będzie OK, ale zazwyczaj będzie to osoba, która robi to w garażu, do pomiarów używa hamowni przenośnej i nie ma tak dużych kosztów i wtedy może sobie pozwolić na taką cenę. Już nieraz widziałem tu wpisy, że drogo itp. Moja rada do piszących, że jest drogo, jest taka. Otwórzcie taką firmę, zatrudnijcie pracowników, wynajmijcie lokal, kupcie porządną hamownię, kupcie porządny sprzęt do diagnostyki i programowania, wykupcie dobrą polisę, opłaćcie Zusy, srusy, energię, ogrzewanie, czynsz itp. i zobaczymy czy wtedy napiszecie, że drogo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi czip jest wtedy jak wyjedziesz z chlewka po tuningu a silnik spłonie,1tyś to normalna cena za tą usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co można wykrzesać z a4b5 1.8benz przez chip? I czy jest ktoś warty uwagi w lubuskim?

nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo a czy ten chiptuning robiony za 600zł w garażu na przenośnej hamowni jest gorszy jakościowo od tego za 1000zł na hamowni stacjonarnej w firmie znanej wszystkim i polecanej, czy to kwestia wiedzy i doświadczenia... (mam na myśli żeby co tanie nie okazało się drogie, a z drugiej strony może warto ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo jasno napisał co się dzieje ze cena taka a nie inna. Koszta swoje robią a utrzymanie takiej firmy kosztuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo a czy ten chiptuning robiony za 600zł w garażu na przenośnej hamowni jest gorszy jakościowo od tego za 1000zł na hamowni stacjonarnej w firmie znanej wszystkim i polecanej, czy to kwestia wiedzy i doświadczenia... (mam na myśli żeby co tanie nie okazało się drogie, a z drugiej strony może warto ?)

A czy ja coś takiego napisałem? Jeżeli ktoś wie co robi, to soft będzie tak samo dobry. Ja tylko napisałem, że jest dużo dodatkowych czynników, które wpływają na końcową cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co można wykrzesać z a4b5 1.8benz przez chip? I czy jest ktoś warty uwagi w lubuskim?

nic

dosłownie nic ;) no chyba że masz 1.8 T !!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo a czy ten chiptuning robiony za 600zł w garażu na przenośnej hamowni jest gorszy jakościowo od tego za 1000zł na hamowni stacjonarnej w firmie znanej wszystkim i polecanej, czy to kwestia wiedzy i doświadczenia... (mam na myśli żeby co tanie nie okazało się drogie, a z drugiej strony może warto ?)

A czy ja coś takiego napisałem? Jeżeli ktoś wie co robi, to soft będzie tak samo dobry. Ja tylko napisałem, że jest dużo dodatkowych czynników, które wpływają na końcową cenę.

Tak, gdzie i za ile to każdego własna decyzja. Ja czekam tylko jak się ociepli i jadę zmienić soft. Również Twoja czytelna wypowiedź pomogła mi podjąć decyzje gdzie... :-) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o nich myślałem, za jedno auto 950zł, za dwa po 800zł (myślałem o wspólnym wyjeździe z kolegą na program). Znam "aż" jedną osobę, która robiła nich program, jest zadowolona i to tyle co mogę powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...