Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Gdynia] VASS Serwis


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Regularnie odwiedzam na standardowy serwis jak i troche mniej standardowy, zawsze w pelni zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzał ktoś ostatnio ten serwis?

Podłączam się do pytania - mam problem z "czymś" podczas hamowania i ciekawa jestem czy ci magicy by pomogli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź śmiało. Z czystym sumieniem można ich polecić. Mają serce i ręce do pracy, no i używają głowy, a to ważne w tych czasach. Polecam w 100 % :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu byłem na wymianie rozrządu, termostatu i paska klinowego za całość zapłaciłem 850zł (części i robocizna), facio bardzo konkretny nie wciska kitu, szybko i fachowo :good: polecam wszystkim z trójmiasta! ja na pewno będę tam serwisował swoją niunię. Pozdrawiam

Witam, czy masz moze kolego adres mailowy, aby sie z nimi skontaktowac? Mam do wymiany silnik w moim audi a4 2.5TDI , rozrzad mi poszed... :/ Pozdrawiam

Edytowane przez zizu866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Vass ostatnio sie rozpasal i wedlug mnie zaczeli wali w uja zarowno z diagnoza jak i z robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj mi się zapaliła kontrolka ciśnienia oleju i chce tam zostawić samochód na trójmiasto.pl czytałem tam opinię i zapaliła mi się czerwona kontrolka i go wyłączyłem bo to na pewno napęd pompy oleju achjo czy ktoś tam robił w audi a4b7 napęd pomy oleju wybierak?

Bardzo proszę o o pomoc a jak nie tam to gdzie , mi się zdaje że tam właśnie w tym się specjalizują ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zadna wybitnie trudna robota powinni ci to tam ogarnac bez problemu, a jak nie tam to masz jeszcze pare innych dobrych zakladow tylko zawsze kwestia terminow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawaj do Vassów, oni współpracują z firma regenerująca te nieszczęsne pompy - firma Futurum. Zrobią na pewno profi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten warsztat, chłopaki znają sie bardzo dobrze na swojej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

robiłem w VASS Serwis pompę, auto oddane o 8 i ok 14 do odbioru.

Gwarancja na 4 lata bez limitu km.

Cena z roocizną plus 1L oleju Motul 1070zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam ten serwis, na wakacjach pompa oleju mi się rozpadła i trafiłem do nich. Muszę przyznać bardzo profesjonalny serwis, Panowie znają się na rzeczy do tego końcowa cena dosyć mocno mnie zaskoczyła, była znacznie niższa niż przypuszczałem (miałem naprawić pompe po wakacjach, więc orientowałem się w cenach).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek montowałem w Vassie "detal" do silniczka sterującego klapami kolektora ssącego.  Jak zwykle pełna profeska. Zaoszczędzone jakieś 2000 zł na wymianie całego kolektora z ASO. Polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecalem już nie raz, tyle lat a ekipa ciągle trzyma poziom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...