Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Gdynia] VASS Serwis


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Raz byłem zasięgnąć opinii, człowiek wydał mi się bardzo konkretny. Wiem od innych z kolei, że to jest porządny zakład. Słyszałem na razie same dobre opinie oraz że ceny są na uczciwym poziomie.

Właściciel też jeździ Audi, co prawda A6 :cool: na bardzo fajnych kółkach

http://vass.pl/

VASS SERWIS

ul. Górnicza 56

Tel: 058/ 719 36 13

tel.kom. 0602224303

http://wikimapia.org/#y=54466159&x=18481557&z=16&l=0&m=a&v=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Również polecam,

Właśnie dziś odebrałem auto po naprawie zawieszenia - Szybko, fachowo i po przystępnych cenach, na prawdę wiedzą co robią! Naszukałem się i najeździłem po różnych zakładach i przerażenie mnie ogarnęło jak trudno znaleźć kogoś kto wie co robi z innych rezygnowałem po wstępnej rozmowie a z usług tej firmy naprawdę będę korzystał z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Np. wahacz prawa strona dół tylni wyszedł za 310zł - oczywiście Lemforder.

Koszt wymiany jednego wahacza 40zł, dwóch wahaczy 80 itd.

Moim zdaniem porównując ceny z InterCars na Lemforderze na jedno wychodzi a koszt wymiany też wygórowany nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez polecam ten servis byłem ze swoja na skasowwanie Airbaga, wczesniej był tez moj szwagier znalezli usterke i naprawili gdzie wczesniej byłem w kilku inncy warsztatach i nie poradzili sobie a co gorzej musiałem kupic cos co wogle nie pomogło. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu byłem na wymianie rozrządu, termostatu i paska klinowego za całość zapłaciłem 850zł (części i robocizna), facio bardzo konkretny nie wciska kitu, szybko i fachowo :good: polecam wszystkim z trójmiasta! ja na pewno będę tam serwisował swoją niunię. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam ten zakład Miałem kilka rzeczy do zrobienia i z niczym nie mieli problemu Doradzili Wymieniłem rozrząd Rolki paski klocki hamulcowe przód tył łożysko tył Do tego mialem problem z jednym ksenonem bo nie chcial swiecic to tez zrobili :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam ten warsztat w każdym temacie 100% perfekcji, szybka obsługa, chłopaki wiedzą co robią i znają się na temacie. Dzisiaj rano wstawiłem do nich moją niunię na wymianę rozrządu i juz ok. 15 miałem ją do odbioru zapłaciłem 980 zł. Dla porównania w serwisie u Kulikowskiego na Morskiej wycenili mi to na 1346 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mogę się dołączyć do poleceń - szybko, konkretnie, fachowo i w godziwej cenie. Wymieniałem pompę wody, ksenony, przegląd. Coś przy okazji poprawili przy rozrządzie, że ciszej chodzi. Ogólnie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano wstawiłem do nich moją niunię na wymianę rozrządu i juz ok. 15 miałem ją do odbioru zapłaciłem 980 zł.

Same czesci z pompa wody Hepu i napinaczem paska wieloklinowego kosztują więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat każdego serwisu można coś dobrego i coś złego powiedzieć. Ja zachęconych powyższymi opiniami zajechałem pewnego razu do w/w serwisu spytać ile będzie kosztowało koło dwumasowe do mojego auta (lato 2008). Podana cena wymiany była normalna. Jeżeli dodamy że pracują w tym zakładzie fachowcy, którzy znają się bardzo dobrze na swoim fachu, to można by rzec że nawet nieduża (ja tego nie sprawdziłem - pozostaje wierzyć osobom wypowiadającym się powyżej).

Gorzej wypadli odnośnie ceny części, jaki i samego symbolu części jaką mieli zamówić. Cena koła sacha na allegro oscylowała w granicach 870-950zł, a oni zażyczyli sobie 1150zł. W dodatku jak zwróciłem im uwagę że wybrana część nie jest dokładnie taka jaka winna być, gdyż sam sprawdzałem w katalogach i winna być inna (między innymi na stronie intercars). Odpowiedzieli że mają katalog ASO i nr ów części (jak i zamiennika) podawany przez nich jest na pewno OK! Choć jestem kompletnym laikiem, to poczułem się trochę jak "blondynka" do której fachowcy przemawiają. Z drugiej strony mogę lekko usprawiedliwić ich niewiedzę, gdyż w Polsce bardzo mało jeździ A4 B6 z silnikiem BKE (85kW). Proponowali mi 2294 000 453 a u mnie jest 2294 000 285 (nie wiem czym one się różnią).

Jako podsumowanie mogę powiedzieć iż mimo wszystko odniosłem pozytywne wrażenie odnośnie samego warsztatu, choć wymiany u nich nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Cena koła sacha na allegro oscylowała w granicach 870-950zł, a oni zażyczyli sobie 1150zł.

ja czytam takie rzeczy to mi ziemniaki w piwnicy więdną. nie znam tego warsztatu ale jak mozna porownac cene w warsztacie z cena na allegro??

:wallbash:

przeciez zawsze bedize taniej. wymien tez przez internet, a jak sie rozpadnie to mailem wysla Ci nowe.

no kurcze, bez jaj. i tak roznica bardzo mała. czesto na allegro czesci kosztuja 60% ceny sklepowej. czy ktos Ci zabronil kupic sobie gdzies dwumas a tylko u nich wymienic.

a numery czasami sie zmieniaja lub sa zamienne i jezeli dopasowali w ETCE po VINie to nie ma mozliwosci pomylki. i zapewne oferowali pasujaca czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przeczytał uważnie mój post to byś zrozumiał że nie miałem żadnej obiekcji co do ceny. Dla jednego może być bardzo atrakcyjna, dla innego bardzo wysoka. Pisałem tylko jaka była różnica. Niech każdy sobie sam oceni czy "zdzierają" czy dają super ceny.

Miałem zastrzeżenia co do części, ponieważ dałem im dowód rej. i według nich była to inna część aniżeli uważałem. Sprawdzałem w katalogu intercarsu i bezpośrednio ściągając katalog sachsa. Nie będe się spiierał z Tobą czy nr części się zmieniają. Ja się z tym nie spotkałem, chyba że zaprzestają produkcji jakiejś i w to miejsce produkują "nowy model".

ps. "głową muru nie rozbijesz" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten serwis. Szybko i przystępnej cenie a na dodatek mam do nich 5 kilometrów.

Naprawiałem u nich wycieraczki przednie, jakąś rurkę od recyrkulacji spali i do tego diagnostyka komputerowa. Rurka zamówiona w Niemczech w Audi, jak się chce wszystko mogą robić na oryginalnych częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez polecam ten serwis. Robie juz dosc dlgo u nich auta jakie miałem, a aktualnie audi, naprawde robia dobrze, ceny za robote maja nie wygorowane, gwarancja na czesci, robia dobrze i solidnie. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam aktualnie serwisu dla mojego Audi i jako że widzę Wasze pozytywne opinie to zadzwoniłem do tej firmy aby "wybadać teren".

Pan powiedział mi, że dla Audi A4, 2003r. 1,9TDI 130KM, przegląd w którego skład wchodzi:

- wymiana oleju

- wymiana filtrów

- przejrzenie całego auta

będzie kosztowało 600zł i zajmie około 4 godziny.

Powiem szczerze, że mam to Audi od niedawna i jeszcze z nim w serwisie nie byłem, zatem nie znam cen.

Ale czy nie wydaje się Wam to drogo?

Poprawcie mnie jeżeli mam błędne wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej, filtry +przeglad calego samochodu (4 roboczo godziny ) za 600zl to twoim zdaniem drogo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam olej full syntetyk na PD to koszt pewnie ok 150 zl, do tego wszystkie filtry (zakladamy, ze wymienia wszystkie) to kolejne prawie 200 zl, do tego robocizna i sprawdzenie innych elementow i masz swoje 600 zl

pewnie zrobisz to w innych warsztatach/serwisach taniej ale ja ufam tylko im :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy klubowicze szukam informacji a mianowice mailem zwykle lampy i teraz kupile i zalozylem bixenon orginal do tego kupilem adaptery z przewodami do podlaczenia do modulu confor i nic sie nie zmianilo mam normalny kierunek swiatla mijania ale w miejsce dlugich swiatel mam wlaczone swiatla dzienne elektro magnes nie dzila czy trzeb taraz zaprogramowac od nowa vagiem na swiatla xenonowe czy poprostu pozmieniac przewody zeby w miesce swiatel dlugich jak teraz swieca dzienne zalaczyl sie elektro magnes

szukam pomocy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...