Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Płouszowice] Auto Układ


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Auto Układ http://www.autouklad.pl/

Spece od zawieszeń i układów hamulcowych.Zjezdzilem troche warsztatow poprzednią A4 jak mi sie zaczela zawiecha tłuc i tylko u nich mi zrobili wszystko od ręki , fachowo i szybciutko.Teraz kupa znajomych tam jeździ i wszyscy są bardzo zadowoleni i jeszcze nie słyszałem żeby się ktoś skarżył.Są u nich kolejki więc najlepiej zadzwonić i się umówić.Ostatnio się rozbudowywali i teraz jest szybciej.
A skoro są kolejki to znaczy , że są dobrzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes dalej tam jeździsz, bo chyba się do nich wybiorę ze swojego pięknego miasta :)

Z zawieszeniem nie mam problemów , więc nie jeżdżę.Ale znajomi śmigają i są zadowoleni , tak więc śmiało możesz jechać.Jakbyś jechał to daj znać to wpadnę pogadać jak będe miał czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat tam pracuje, jest tam specjalistą od maglownic i dzień dzień wraca wypompowany bo takie sa tam kolejki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie podpiszę się pod powyższym. Miałem gumowe dźwięki podczas kręcenia kierą, wg mnie wspomaganie nie działało dobrze. Wjechałem na podnośnik, starszy Pan z warsztatu pokręcił kierownicą w lewo, w prawo, potrząsał samochodem i stwierdził, że wspomaganie jest ok. Pytając o te dźwięki jakby guma o gumę lub metal ocierała to stwierdził, że możemy maglownicę zregenerować. No to w końcu jest ok czy nie jest ok? Za tą "ekspertyzę" dodatkowo zapłaciłem 50zł. Koszt 1200zł regeneracja maglownicy to trochę grubo. Jak się później okazało, pompa i magiel do zrobienia. Całość zrobione za 1300zł. Oczywiście nie w powyższym zakładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd taka cena? :huh: Jak rok temu pytałem o regenerację to koszt był połowę tego co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę do Andrzeja Siwca już parę lat na sprawy serwisowe , geometrię i wymianę różnych gratów eksploatacyjnych  , klocki , tuleje zawieszenia l. Specjalizują się w maglownicach , załoga raczej stała . Mają też drugi zakład w Dysie k/Lublina. Złego słowa nie powiem o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...