Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrów Wielkopolski - Auto Serwis


marinero

Rekomendowane odpowiedzi

Auto Serwis - bardzo dobrze prowadzony, wyposażony z profesjonalnym podejściem warsztat. Serwis flagowany Boschem i urządzniami diagnostycznymi tej firmy. bylem kilkanascie razy - serwisuje tam trzy auta i nigdy sie niezawiodlem!

Bardzo Polecam

PS wlasciciel tez jezdzi audi!! :a4fan:

Auto Serwis

63-400 Ostrów Wielkopolski

Ul. Długa 64

Tel. : - (0-62) 735-67-84

stronka serwisu:

http://www.serwis-wozniak.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Auto-Serwis na Długiej u Pana Woźniaka.

wymieniałem (pasek rozrządu, klinowy, napinacze, pompę wody, tarcze i klocki na przód) i to, co mogę napisać o ich pracy, to PEŁEN PROFESJONALIZM !!!! sam warsztat robi bardzo duże wrażenie, ciągle trzymany porządek, czysto. Widać, że mechanicy nie uczą się na twoim sprzęcie, a V6 to raczej dosyć rzadki silnik. Sam właściciel świetnie zna mechanikę oraz spokojnie tłumaczy co w jaki sposób działa. No i najważniejsze, na życzenie dostałem samochodzik zastępczy na dojazd do pracy...

rano o 7:30 odstawiłem im samochodzik, dostałem samochód zastępczy na dojazd do pracy i po pracy pojechałem po odbiór samochodzika... razem z szefem była jazda próbna i sprawdzenie czy wszystko poprawnie działa...

została założona również książka serwisowa BOSCH w której są notowane wszystkie zmiany... pełny profesjonalizm...

POLECAM WSZYSTKIM którzy kochają swoje niunie.... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez polecam!!! Serwis Darka Wozniaka!! Naprawialem u niego w serwisie wentylator od klimy, wymienialem termostat,i wymienialem wahacze. szybko i bardzo dobrze dokanana naprawa. naprawde polecam. Nasze Niunie sa tam w fachowych rekach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, widzę że temat umarł a szkoda bo dzisiaj znaleźć mechanika godnego polecenia i rzetelnego to bardzo trudno, ale z czystym sumieniem mogę polecić http://www.wozniak.bosch-service.pl/ od lat usługi na najwyższym poziomie i również od lat serwisuję tam swoje samochody więc to nie jest opinia po jednorazowej wizycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...