Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprezyny sportowe


Gość zibi76

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich i pytam zarazem gosc proponuje na allegro sprezyny do a4 sportowe uzywane za 200zl nie gwarantuje ze sa jak nowe ale jak zapytalem ile cm autko opusci do gleby to kolega odpowiada ze nie wie.warto takie cos zakupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cos zakupic?

Jak moze nie wiedziec ile opusci ? Lepiej sie dowiedz, bo to wazne, zebys pozniej nie zalowal, cena raczej niska, ciekawe co to jest ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto kupować używek... za niewiele więcej masz nowe z Allegro, tyle że firma jakaś mniej znana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprezyny uzywki to w sumie nic zlego (jakies KW, Einbachy) natomiast sa 3 kwestie.

1. Czy to jest sprezyna pogresywna czy linearna...

2. Jak autko siadzie wiecej niz 3-3,5 cm no 4 to juz max, to seryjny amorek wogole nie bedzie pracowal...bedziesz mial taczki, ktore skacza na kazdej nierownosci

3. czy to sa sprezynki dokladnie do Twojego modelu (avant/sedan, silnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo, orentuje sie ktos gdzie mozna dostac sprezyny na przod do a4 z 97-go roku tak zeby pasowaly do seryjnych amorkow i nie oposcily przodu bardziej jak 2 cm...:?:

Allegro, gielda, jakies sklepy tuningowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Prasulek ja mam na sprzedanie sprężyny firmy Supersport spręzyny wyjąłem ze swijego auta a4 97 rok mam rodzinę i jazda na sport trochę już mnie nie bawi obniżają 3 cm . Więc jak coś to pisz gg 8409489 fotki prześlę rocznik produkcji 2002 gdzie 4 lata w niem a od 4 mich wPolsce. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Prasulek ja mam na sprzedanie sprężyny firmy Supersport spręzyny wyjąłem ze swijego auta a4 97 rok mam rodzinę i jazda na sport trochę już mnie nie bawi obniżają 3 cm . Więc jak coś to pisz gg 8409489 fotki prześlę rocznik produkcji 2002 gdzie 4 lata w niem a od 4 mich wPolsce. Pozdrawiam

Tylko nie wiadomo czy kolega ma sedana czy avanta . Rezacze mi napisali ze do 4 cm moge obnizac bez zmiany amorkow .... :roll: ?? Ja bede chcial przod 2 tyl z 3-4 max :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede chcial przod 2 tyl z 3-4 max :razz:

Zdecydowanie ładniej wyglądałoby jakbyś przód obniżył 3-4 max, a tył 2 tylko nie odwrotnie :mrgreen:

Bo tak to będziesz cały cuk powietrza brał pod auto i jeszcze gdzie odlecisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że łaedniej będzie wyglądało gdy przód będzie bardziej obniżony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że łaedniej będzie wyglądało gdy przód będzie bardziej obniżony

Ale fabrycznie chyba przod jest ciut nizej od tylu ?? Nie pamietam ale na zlocie koles z AKP mial w A4 przod chyba cos 2,5 a tyl 3,5 , bylo super ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ładniej wyglądałoby jakbyś przód obniżył 3-4 max, a tył 2 tylko nie odwrotnie :mrgreen:

Bo tak to będziesz cały cuk powietrza brał pod auto i jeszcze gdzie odlecisz ;)

Hej wojtas co do obniżania to TRAWIZ ma rację przód się bardziej obniża niż tył logiczne. Mam avanta ale te sprężynki pasują także do twojego sedana spytaj w sklep. tunung. Efekt obniżenia przodu właśnie użyskasz na tych spręż ok 1 cm bradziej przód z racji tego że jest cięższy. Pozdrawiam i polecam się ( w razie gdy te sprężyny nie spełnią twoich oczekiwań odeślesz w ciągu 2 tyg.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przód będzie wyżej od tyłu to będzie wyglądało tak jak by tylne zawieszenie siadło albo jkby coś ciężkiego w bagażniku było :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r, a amorki w jakim masz stanie? Z tego co wiem to w A4 tylne szybciej siadaja :roll:

Z tym obnizaniem przodu bardziej niz tylu to z umiarem...auto bedzie sie calkiem inaczej prowadzic i niestety bedzie bardziej podsterowne (jak sie przesadzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym obnizaniem przodu bardziej niz tylu to z umiarem...auto bedzie sie calkiem inaczej prowadzic i niestety bedzie bardziej podsterowne (jak sie przesadzi)

Normą jest różnica 20mm :D ale to w sumie zależy od rozstawu osi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie...prosta fizyka :cool: ja juz sie nakombinowalem tyle z zawiasami...w FWD,RWD...charakterystyk prowadzenia mozna lekko zmieniac nawet przez zmiane zbieznosci o kilka promili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wojtas co do obniżania to TRAWIZ ma rację przód się bardziej obniża niż tył logiczne. Mam avanta ale te sprężynki pasują także do twojego sedana spytaj w sklep. tunung. Efekt obniżenia przodu właśnie użyskasz na tych spręż ok 1 cm bradziej przód z racji tego że jest cięższy. Pozdrawiam i polecam się ( w razie gdy te sprężyny nie spełnią twoich oczekiwań odeślesz w ciągu 2 tyg.)

Ty masz o 3 cm ? masz jakies fotki jak to wygladalo a jak wyglada na normalnych ?? Napisz cos wiecej albo na PW i cene , oraz jak sie sprawowalo ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...