Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam w Olsztynie


Robson

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ja mam problem i nie wiem gdzie w Olsztynie z nim udeżyć.. Czuję że automat mój kończy żywot.. jakieś sugestie?? I nie pytam o tanio ale o dobrze (ASO odpada).

Witam napisz na PW.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem ten watek i pojechalem na Track do Adama. No i tak, diagnoza problemu trwala ok. 10 sekund (mialem problem z paskiem wielorowkowym, piski przy skreconych kolach). Naprawa ok. 3 godzin i auto zrobione. Cena mysle ze tez przystepna. Bylem wczesniej w innym warsztacie i probowali mi wymieniac jakies czesci ale to nie pomagalo juz bylo blisko wymiany napinacza ( a w moim audi komplet to ok. 500 zl ) dobrze ze sie nie zgodzilem, po prostu nie wiedzieli o co chodzi.

Polecam warsztat na Tracku w Olsztynie. :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja chcę polecić pana Pawła elektryka z warsztatu na Metalowej 7,miałem problem z czujnikami temp. i wysokim spalaniem .Wg opinii wyżej podjechałem,popatrzył dwie wizyty i po zawodach.Szybko i trafnie i w miarę taino javascript:void(0);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja chcę polecić pana Pawła elektryka z warsztatu na Metalowej 7,miałem problem z czujnikami temp. i wysokim spalaniem .Wg opinii wyżej podjechałem,popatrzył dwie wizyty i po zawodach.Szybko i trafnie i w miarę taino javascript:void(0);

Dzięki za pozytywną opinię :wink4:

Dla klubowiczów logi za free ale tylko logi...

usterki usuwamy po zniżkach :cool1:

Pozdrawiam

diagnostyka vag, mechanika i elekromechanika tel. 609 199 409 [Paweł]

Zapraszam serdecznie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też musze się pochwalić, że bylem u Pawła. Szybko załatwiony temat z elektryką (a nie był to typowy problem), a i przy okazji pare innych rzeczy podpodowiedział i sprawdził. Z całą odpowiedzialnością POLECAM i pozdrawiam ma sie rozumieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ja ma taki troszkę nietypowy problem.

Chcę kupić auto, (B6 AVF z 2004 roku) które stoi w Olsztynie.

Auto ma iść w leasing i będzie obligatoryjnie przegląd przez Dekre.

Dekra dekrą a ja chciałbym jeszcze zrobić przegląd przed kupnem na własną rękę.

Jako że jestem z Gdańska, Olsztyn znam mało.

Auto ma książkę serwisową i jest serwisowane w Audi Palmowski.

Jaką macie opinię o tym serwisie ? Watro tam pojechać ?

A może możecie polecić kogoś, kto jest w stanie zrobić pełną diagnostykę i ocenić stan blacharki

pod kątem wypadkowości ?

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś na Tracku, to przed biurowcem Gazety Olsztyńskiej skręcasz w lewo i w dół.

Na wprost jest wjazd do hurtowni mięsnej.

Jak nie potrzebujesz akurat mięsa i wędlin to jedż po prawej drogą do samego końca i po łuku w lewo.Stoi parę gratów.

W ciągu warsztatów po środku...mniej więcej. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

na potwierdzenie tego, co wyżej napisane, również szczerze polecam Pawła. byłem u niego pierwszy raz, namiar miałem właśnie z tego forum. człowiek uczciwy, rzetelny i co najważniejsze fachowiec w tym co robi:)

pozdrawiam wszystkich z Pawłem na czele.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem polecic Pawła :) jest lepszy niz Turbodymoman i Super Es razem wzięci :decayed: Walki było dużo ale ostatecznie Victoria :good:

Paweł zrobił veni vidi vici i po sprawie :cool1: Dzięki Paweł jeszcze raz :cool1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki namiarowi z forum miałem przyjemność poznać Pawła. Dwukrotnie w okolicznościach zdarzeń awaryjnych mojego auta, Paweł okazał pomocną fachową dłoń a dodatkowo (co jest dla mnie osobiście najistotniejsze) okazał się człowiekiem sympatycznym i bezinteresownie bardzo uczynnym. POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam również Adama :) Chłopak zna sie na rzeczy i nie bierze worka pieniędzy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje opini na temat MAX-TURBO z Olsztyna. Regenerował ktoś turbinę w tym zakładzie? Który zakład regeneracji turbin w Olsztynie możecie polecić z własnego doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...