[ALL] Przyciemnianie szyb - Warszawa

KICHOL

Warszawa, ul. Lotnicza 11/13 tel. 501 341 189. Nie jest najtaniej ale jest bardzo dobrze. Dla A4-klub będzie nieduża zniżka.

a ile orientacyjnie kosztuje? 5 szybek tył w AVANT??

750zł,przednie dzrzwi, tylne drzwi i kufer, bez tylnej klapy.....za całośc z klapą 950zł - rabacik na a4-klub negocjowane indywidualnie może nie za tanio ale robota pierwsza klasa. \

ROBIŁEM TAM JUŻ DRUGI SAMOCHÓD.

do ceny nalezy doliczyć koszt spinek które się sypia przy zdejmowaniu boczków. liczą po około 3zł za spinkę. Można przytargać swoje spinki.

Policji nie należy się bać.......trzeba umieć rozmawiać, stosować się do przepisów :gwizdanie: albo płacić mandaty :cygaro:

Mam plan na lato 2011 przyciemnic szybki,dajcie kilka warsztatów zeby było w czym wybierać,jest tez ściema szyb na ochocie na stacji MPT był kros może u nich??

POLECAM sprawdzoną firmę w przyciemnianiu szyb w Warszawie na ul.Postępu 3a

:arrow2:PRZYCIEMNIANIE.COM.PL

Cena dla A4-klub.pl

- 600zł wszystkie szyby avant/sedan