Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nowe felgi i oponki do mojego AFNa :)


Gość adi92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko. Chciałbym zamontować do swojego AFNa oto te cudowne felgi:

http://moto.allegro.pl/item649916235_audi_s4_vw_5x112_et_35_najnowszy_model.html

pytanko tylko jaką oponkę do tej felgi dać? Od razu mówię, że interesuje mnie tylko Michelin lub Continental.

Pozdrawiam i proszę o pomoc w doborze opon,

Adi92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także najpierw pomyśl jednak nad innymi felgami a potem zastanawiaj się jakie opony na nie założyć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o ten konkretny wzór.. mój ojciec pracuje w salonie Audi w Wolicy k/Warszawy więc nie ryzykowałbym kupna przez allegro :) Chcę się tylko dowiedzieć jaka opona do tej felgi? 215/45/17?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o ten konkretny wzór.. mój ojciec pracuje w salonie Audi w Wolicy k/Warszawy więc nie ryzykowałbym kupna przez allegro :) Chcę się tylko dowiedzieć jaka opona do tej felgi? 215/45/17?

Przede wszystkim dowiedz się czy ori kupisz w tym rozmiarze i jakie są ich parametry. Ale zapewne 225/45/17 będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie kupię co prawdo zaje**ście drogo ale są 17" ET35 sprowadzane jak wiadomo z niemiec. Drogo zapłacę trochę poczekam, ale będzie elegancko :)

tzn. za ile je wyrwiesz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w poniedziałek jadę do salonu złożyć zamówienie i się dowiem, ale z tego co wiem cena z salonu +10 czy 15%...

Cena z salonu w PL + 10-15% :/ Niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w poniedziałek jadę do salonu złożyć zamówienie i się dowiem, ale z tego co wiem cena z salonu +10 czy 15%...

Cena z salonu w PL + 10-15% :/ Niestety

Ale jesteś pewny że to ten ori wzór w 17" ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. Dowiadywałem się jeśli o to chodzi... W Polsce masz z tego co wiem tą felgę tylko w Audi RS4 B7 i Audi S5 i to 18". W Niemczech masz taką felgę w prawie każdym modelu i do tego zakres 17"-19"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że nie ma ORYGINALNYCH felg do audi z ET35... w ŻADNYM rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET pewnie będzie 45, ale i tak będzie pasować.

Opony Michelin wyróżniają się bardzo niską trwałością (wysoka ścieralność).

Rozmiar 225/45 będzie ok.

Pomijając fakt, że ta felga nie wygląda dobrze w 17'' :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzór jest tylko w 19" i ma ET32... a może tylko mi się tak wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na ebay.de (te felgi są podobno dostępne w Niemczech), ale nie znalazłem ich ani w 17'', ani w 19''. Trafiłem za to taki sobie felunek[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 16:42_________________________________________________Co więcej, szukałem tych felg w konfiguratorze na audi.de i znalazłem je tylko w 19'' przy S5 (nawet przy A5 są niedostępne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzór jest tylko w 19" i ma ET32... a może tylko mi się tak wydaje :)

Co do ET to nie jestem pewien - będę wiedział w poniedziałek

W Polsce :) A co do oferty w Polskich Salonach :)

W Audi S5 nie ma kierownicy multifunkcyjnej! W żadnej wersji :) Niby taka pierdółka a jest dużo rzeczy których nie ma w Polskich salonach w ogóle bądź są za sporą dopłatą (w opcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruję się ofertą polskich salonów :). Jak już je będziesz miał, zrobisz zdjęcie wewnętrznej strony, lub podasz nam nr części i wszystko stanie się jasne :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu :) Pytanie tylko ile mi każą zapłacić za wszystko i ile będę musiał czekać... ale to już będę wiedział w poniedziałek i po powrocie z salonu wszystkiego się dowiem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle pieniedzy i zachodu :no: poszukalbym czegos innego zwlaszcza ze te felgi nie urzekły mnie az tak bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...