Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nowe felgi i oponki do mojego AFNa :)


Gość adi92

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie bardzo :) Sprowadzałem dla wujka z Niemiec Audi S5 na tej feldze i wygląda kozacko. Miesiąc temu przypłynęła Audi A8 2006r z USA kumpla też na tej feldze 19" i wygląda zawsze pięknie.. ale jeśli walną mi cenę dwóch nowych kompletów innych felg to podziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale jeśli walną mi cenę dwóch nowych kompletów innych felg to podziękuję

tak będzie, nie inaczej (no może trzech kompletów) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi, to że te felgi wyglądają extra na S5 i A8, to jeszcze nie znaczy, że dobrzę będą wyglądały na B5 (tym bardziej rozmiar tylko 17').

Sam przymierzałem do siebie wzór RS6 w 17'. Na B6 kolegi wyglądają zarąbiście, a u mnie ... tak sobie.

Co do plasteliny, replik itd. - czy koledzy, którzy odradzają takie felgi, to tak w własnego doświadczenia? Jeździli na takich?

Opinia panująca na tym forum, że nie nadają się do niczego nie jest poparta niestety żadnymi faktami - przynajmniej ja nie natrafiłem na takie (jeśli ktoś może, to niech przytoczy - chętnie poczytam).

Podejrzewam, że cena takich ori felg może Cię powalić, przynajmniej w stosunku do wartości pojazdu.

Za tę cenę kupisz pewnie repliki z oponami i zostanie Ci jeszcze na drugi taki komplet, gdyby się jednak okazało, że to faktycznie plastelina :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi, to że te felgi wyglądają extra na S5 i A8, to jeszcze nie znaczy, że dobrzę będą wyglądały na B5 (tym bardziej rozmiar tylko 17').

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia panująca na tym forum, że nie nadają się do niczego nie jest poparta niestety żadnymi faktami

Wystarczająco dużo się naoglądałem w warszacie oponiarskim... Felg w kawałkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie bardzo :) Sprowadzałem dla wujka z Niemiec Audi S5 na tej feldze i wygląda kozacko. Miesiąc temu przypłynęła Audi A8 2006r z USA kumpla też na tej feldze 19" i wygląda zawsze pięknie.. ale jeśli walną mi cenę dwóch nowych kompletów innych felg to podziękuję

Tylko że w 17" będą wyglądały jak inne pięcioramienne felgi. A i cena pewnie będzie nie adekwatna do wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak :) 2769zł brutto jedna felga + do tego 10% z tego powodu że muszą być sprowadzane. Dziękuję bardzo :) Sprzedam moje A4 dodam cenę felg + opon i kupię sobie ładną B6 Avant w Quattro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak :) 2769zł brutto jedna felga + do tego 10% z tego powodu że muszą być sprowadzane. Dziękuję bardzo :) Sprzedam moje A4 dodam cenę felg + opon i kupię sobie ładną B6 Avant w Quattro :)

:shocked:

Chyba tez wloska replike.. :naughty:

Ja bym kupil slina z B6 i bedzie gitara.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam plastelina nie plastelina..jak ktoś uważa to niech kupuje Włoskie repliki :)

Moje przetrzymały spotkanie z wielkim garbem i nic im nie było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...