Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] felgi 17" AVUS S4 - szukam opinii


kkrawat

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam zamiar zmienić kółka w mojej a4 - teraz seria 16" pięcioramienne na takie jak w temacie ale..no właśnie patrzyłem na wagę tych felg i okazuje sie, że są cięzkie - ponad 12kg/sztuka :/

Ma ktoś doświadczenia z Avusami ? albo wie jak waga felgi wpływa na trakcje no i czy te ponad 12kg to bardzo dużo?

I jeszcze jedno - mam też na oku BBS ale są to 17" na 8" szerokie i ET35 - wejdą do B5 Avant czy będą wystawały poza błotniki ewentualnie tarły wewnątrz??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ty sie nie masz czym zamartwiac tylko waga felg? szukaj odpowiedniego kompletu i kupuj

dla mnie S4 > BBS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - mam też na oku BBS ale są to 17" na 8" szerokie i ET35 - wejdą do B5 Avant czy będą wystawały poza błotniki ewentualnie tarły wewnątrz??

Będą :good: Ja bym wziął BBSy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...Dibo ale jak będą poza obrysem auta to kicha..nie chcę hardcoru żadnego max to tylko do krawędzi błotnika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...Dibo ale jak będą poza obrysem auta to kicha..nie chcę hardcoru żadnego max to tylko do krawędzi błotnika..

Nie będą poza obrysem samochodu :cool1: Jaką oponkę chcesz na to naciągnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się masą felgi przy takim motorze ;) Ja mam podobnej wagi (o ile nie cięższą) 17'' ori i żyję przy 1.6

Avus to ciężka, masywna felga, a co za tym idzie wytrzymała. Dodatkowo jak chcesz spokojnie upiększyć auto, to będzie pasować dużo lepiej od BBSów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi z S4 są mega wytrzymałe , ale faktycznie ciężkie jak cholera. jak ja ważyłem swoją felge to mi wyszło 12,8 :P

także jak chcesz lekką i wytrzymałą to tylko OZ superleggera lub ultraleggera :hi: , waga 17" ~7,2kg :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponki na to pójdą 225/45.

Wiem że oz super i ultra są lekkie - w civicu mam białe speedline corse też lekkie - ale cena jest lekko zaporowa a avusy moge mieć za +- 1000plnów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avusy moge mieć za +- 1000plnów.

z oponami? ja bym sie nie zastanawial, ladna felga i pasuje do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponki na to pójdą 225/45.

Wiem że oz super i ultra są lekkie - w civicu mam białe speedline corse też lekkie - ale cena jest lekko zaporowa a avusy moge mieć za +- 1000plnów.

Brac, bez zastanowienia. Nie beda Ci odpowiadac to pogonisz.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avusy moge mieć za +- 1000plnów.

z oponami? ja bym sie nie zastanawial, ladna felga i pasuje do B5

Cena dobra także bierz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...