Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ,chce sobie zamontowac jakies radyjko 2-dinowe i mam maly dylemat czy ?

1-RNS-E z A6 bo bedzie pasowac do A4 B5

2-Czy jakas stacja multi medialna np:

-JVC KW-AVX 810

-KENWOOD DDX 7029

-czy moze jakas inna opcja

Kasa ok 2-2,5 tys zl ,jakie widzicie wady i zalety wyzej wymienionych opcji .Zaznaczam ze nie zalezy mi tak bardzo na nawigacji wiadomo pozyteczna rzecz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E to oryginał... wygląda pięknie i tak też się komponuje... choćbyś niewiem co kupił to zawsze będzie się wyróżniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko RNS...Grazny ma racje!!! prezentuje się świetnie w audi...niezły bajer...ja też się zastanawiałem i szukałem na necie różnych radyjek...ale jak porównałem, to tylko RNS!!! wkrótce będę montował..RNS +montaż ok.2000zł. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie z racji tego ze w tym temacie jestem kompletnie ciemny :cool1: to prosze mi powiedziec czy jesli zakupie RNS-E to do ogladania DVD czy TV musze jeszcze dokupowac jakies tunery czy adaptery i ile takie cos kosztuje i czy bedzie to czytalo filmy z kompa (divix) .Bo jesli trzeba jeszcze cos dokupowac to moze jednak lepej kupic jakas stacje multimedialna bo tam jest juz wszystko .Chetnie bym sobie takie cos zapodal i juz zakupilem konsole srodkowa po ll lifcie pod radio 2-dinowe ale nic na ten temat niewiem i licze na wasza pomoc i wyrozumialosc :embarrassed: .Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuner TV 1000zł

dvd... pewnie z 500zł

RNS-E 2500zl = ok 4000zl :shocked: napewno jeszcze jakies pierdulki beda potrzebne a ja sie chcialem zmiescic w kwocie 2-2,5 tys wiecnie chyba lepiej kupic cos innego np JVS,KENWOODA :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie dorobisz ramkę żeby to ładnie pasowało do konsoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie dorobisz ramkę żeby to ładnie pasowało do konsoli?

Nie takie rzeczy sie dorabia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E do konsoli B5 nie pasuje tak jak do konsol B6 i B7. Dlatego w Twoim przypadku warte zastanowienia jest kupno stacji multimedialnej jakiejs uznanej marki. Dzieki temu bedziesz mial wiecej(bluetooth, dvix etc) niz oferuje RNS-E za mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-RNS-E z A6 bo bedzie pasowac do A4 B5

Jak już to tylko z A6 bo tylko taka będzie najlepiej pasowała - nie idealnie.

BTW NIE KUPUJ RNE-E :!:

Poza wyglądem estetycznym nic więcej nie przemawia za takim radiem. Tym bardziej jak napisałeś że nie zależy Ci na navi...

tuner TV 1000zł

dvd... pewnie z 500zł

RNS-E 2500zl = ok 4000zl :shocked:

I tu masz odpowiedź jaki fajny sprzęt możesz mieć za takie pieniądze i to z iloma więcej opcjami jak ma takie RNS-E...[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 13:54_________________________________________________

RNS-E do konsoli B5 nie pasuje tak jak do konsol B6 i B7. Dlatego w Twoim przypadku warte zastanowienia jest kupno stacji multimedialnej jakiejs uznanej marki. Dzieki temu bedziesz mial wiecej(bluetooth, dvix etc) niz oferuje RNS-E za mniejsze pieniądze.

Ja bym to nawet z B6 wywalił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i super, wstawiam sobie takie coś zamist navigona i.... co z całą ramka w koło? przecież będą tam dziury po radiu (radio ma inny kształt zakrywający to wszytko wkoło) a to jest prostokątne zwykłe 2din :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest do B6, do B5 pewnie też by się znalazło.

Ciekawe czy mają takie coś w ASO :mysli:

http://www.allegro.pl/item652334984_audi_a4_po_2002_ramka_radiowa_2din_niemiecka_jako.html[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 17:07_________________________________________________Tu jest nawet cały komplet, ale cały czas do B6 :kwasny:

http://www.allegro.pl/item653236564_ramka_radiowa_2din_navigacja_audi_a4_od_2002r.html

szukam dalej do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do b5 jest specjalna ramka

Ori, czy jakaś "domowa" robótka :?:

Gdzie szukać bo na allegro nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też nie i jestem póki co w czarnej du.... stąd pytam, bo moje 2300zł leży w kartonie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też nie i jestem póki co w czarnej du.... stąd pytam, bo moje 2300zł leży w kartonie ;(

A co zakupiles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy czy chcesz miec ori - czyli rns-e (choc przy b5 - to ori nie jest) mozna juz kupic za 1400 zł - TV jest zbedne - zaufaj mi, a dvd to koszt rzedu 400-500 żł + jeszcze antena gps - 40 zł i przejsciowki, kostki do instalacji bez can.

Navi jest coraz lepsza - ostatnia mapa jest naprawde dokladna - moze nie tak jak automapa czy garmin ale jezeli nie jezdzisz po jakis kompletnych zadupiach to w zupelnosci Ci starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dalej nie wiem co za ramkę można kupić ;(

A co zakupiles ?

JVC KW-AVX810

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dalej nie wiem co za ramkę można kupić ;(

A co zakupiles ?

JVC KW-AVX810

No wlasnie nad takim samym radyjkiem mysle ,praktycznie albo to RNS-E :good:

A jak zakupic dvd do rns-e to bedzie odtwarzac plytki nagrane z kompa (DIVIX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...