Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co jakro ,kupilem Kenwooda DNX 7200 nie wiem czy to dobry wybor za bardzo sie na car audio nie znam ,ale tak jakos przypadl mi do gustu

652025504

Tak wygląda zamontowany w A6 :naughty:

I właśnie doznałem iluminacji :kox:

Jak wiadomo to RNS-E do B5 kupuje się właśnie z A6 i ona najlepiej pasuje... Na obrazku widać że jest założona rameczka, więc może tak szukać :mysli: nie do A4 B5 tylko do A6 C5 :mysli:

BTW dudi bardzo dobry zakup :good:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:43_________________________________________________No i jest coś takiego

http://www.allegro.pl/item655038013_ramka_radiowa_audi_a6_2002_2din_f_vat.html

jakby to troszkę wyrezać to może by spasiło :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem ta rameczke ciekawe co z tego wyjdzie na pewno nie bedzie idealnie z racji tege ze nawet RNS-e z A6 nie pasuje idealnie ale moze cos sie z niej wyczaruje :cool1: a jak nie to walne w pokrzywy i bede dalej myslal :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiają... Kto nie ryzykuje tan w kozie nie siedzi :naughty:

Czekam więc na efekty Twego działania :good:

Pomyśl o jakimś fotostory dla potomnych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wygląda RNS-E

image036.jpg

image038.jpg

szpary niestety są ale chyba lepiej tak niż radio trzymać w pudełku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko szpary kolego, jak widzisz na dole radio jest za długie i pięknie odstaje na dole, a patrząc z boku na to to już całkiem dla mnie porażka :decayed:

Tu mamy wersje skróconą, chociaż nie wystaje,a le reszta też porażka, dlatego zrezygnowałem z rns i navigation plus

aaaak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramke mozna dociąć od dołu i póki co jest to jedyne rozwiązanie jakie udało Nam się znaleźć...

Niestety nie bez wad :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak uda Ci się dociąć ramkę u dołu żeby to ładnie wyglądało i bez odprysków to będziesz mistrzem :slina:

Próbowałem już nawet ramkę od navi przytoczyć na tokarce, później na elektronicznej frezarce... efekt końcowy był taki że i tak wylądowała w koszu.

Choć to nie zmieni faktu że po bokach będzie lipa, jak w tym rns który przedstawiłem, dla mnie to strasznie szpeci auto. Każdy się pytał, "czemu to tak nie pasuje do deski?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, może dudiemu się to uda i zostanie mistrzem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba probowac metoda prob i bledow ,napewno beda szpary po bokach bo sie ich nie stety nie zlikwiduje no chyba ze plastelina albo guma do zucia zakleji :kox: .Ale wole miec male szparki niz ma mi takie radio w domu lezec :gwizdanie: Zawsze mozesz zaprowadzic do jakiejs firmy Car Audio i cos wyczaruja ale narazie mam inne wydatki wiec zostaje mi rezanie tej ramki co jarko zaproponowal .Oczywiscie czekam na twoje propozycje zawsze jest mile widziany jakis dobry pomysl bo jak narazie tylko pomysl jarko sie tu przewinal i trzeba go przetestowac :cool1::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal czekam na kontak firmy która obiecała mi ramkę, jeśli nie odezwą się dziś będę ich już męczył telefonicznie.

A jak powiedzą że lipa to spróbuję zrobić szablon i zrobić taką ramkę z waty szklanej, później ją wyrównać i polakierować dobrze.

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 06:49_________________________________________________i co dudi masz tą ramkę?

Moja firma od ramek "umarła" chyba zadanie ich przerosło....

Z tego co przymieżałem ramkę do a6c5 na 2din to wygląda jak navigation plus z tego modelu czyli za długi i za wąski.

Swoją drogą audi ładnie narobiło z tymi nieznacznymi różnicami :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co dudi masz tą ramkę?

Moja firma od ramek "umarła" chyba zadanie ich przerosło....

Z tego co przymieżałem ramkę do a6c5 na 2din to wygląda jak navigation plus z tego modelu czyli za długi i za wąski.

Swoją drogą audi ładnie narobiło z tymi nieznacznymi różnicami :kwasny:

No jeszcze nie doszla dopiero jak przyjade z pracy na wekend to cos po kombinuje , zadej sobie z tego sprawe ze beda szpary i jakies niedociagniecia ale zalerzy mi na zamontowaniu jak najszybciej tego radia .Swoja droga musze jeszcze zamontowac konsole srodkowa z wszystkimi przelacznikami i klimatronikiem tak ze troche reznia bedzie :gwizdanie: bo ja mam furaka z 95 r i jakos niemoge dorwac jeszcze tunelu srodkowego do tej konsoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na weekend robię szablon z kartonu, chcę zorbić to jak najdokładniej, Póżnij według tego wyciąć to na maszynie tnącej laserem, napisy itp w firmie robiącej kominy :polew: z blachy kwasówki, następnie bedę myślał zmatowienim tego i flokowaniem. Ale cały czas będę szukał ori ramki do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj jak ladnie zrobisz to dostaniesz odemnie zlecenie :naughty: a ori ramka do b5 chyba nie istnieje :cool1: bo bylo by cos wiadomo na ten temat :kox:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 21:04_________________________________________________Krude ogladalem ta ramke co mi przyszla , kupa z tebo bedzie wielka :wallbash: wyjda prawie czentymetrowe szpary po bokach :sick3: chyba nawet nie bede jej przycinal szkoda zachodu :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kupiłeś złą ramkę, nie do A6c5, ale ta z C5 też jest kupa :naughty:

Ja na dodatek mam wyjazd od niedzili do piątku przyszłego więc rezanko znów mi się nie uda na ten weekend ;(

A radyjko leży :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju niewiesz czy ta ramka jest z ABS da sie to spawac bo ja juz swoja pokrojlem na kawalki :polew: i zabardzo niewiem co z nia teraz zrobic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie zwróciłem uwagi bo nie kupiłem jej tylko przymierzałem.

Zobacz powinna mieć jakieś oznaczenia np ABS czy EE.

Czym tniesz ją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...