Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety RNS-E z A6 nie pasuje idealnie do A4 B5 :gwizdanie:

Niestety ta ramka nie pasuje rowniez bo jest za dluga i za waska na gorze jest po bokach centymetrowa szpara :cool1:

Niestety niema ori ramek do A4 B5 pod 2-din :confused4:

Niestety zostaje tylko rezanie samemu lub zlecenie komus :naughty:

Niestety swojej nie zrobilem idealnie ale przynajmniej ja mam i radyjko w wozie i na zywo wyglada troche lepiej niz na zdjeciu :tongue4:

Zycze powodzenia w rezaniu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie z innej beczki ale nie krzyczcie jak juz gdzies było. Mam mała navi w B6 i chciałbym dołożyć RNS-E ale sam monitor czy to co mam w bagażniku podejdzie do monitora od RSN-E i co ewentualnie musiałbym pozmioeniać. Wiem ze głupkowate pytanie ale jestem zielony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym dołożyć RNS-E

Nie da sie samego monitora z RNS-E dolozyc, jak sobie to wyobrazasz jak to ma dzialac? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie musi zostac jak na fotce .

A co tam u ciebie aju w tym temacie rezasz cos . :gwizdanie:

09a6edd9ed19856em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie bardzo obciążyłem budżet domowy tym co mam w podpisie.... i muszę poczekaćdo września :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie bardzo obciążyłem budżet domowy tym co mam w podpisie.... i muszę poczekaćdo września :gwizdanie:

No teraz rozumiem ja wybralbym YAMAHE R1 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1 świetna maszyna, też brałem ją pod uwagę! Ale tu był motorek w carbonie, z przebiegiem 3tyś km z polskiego salonu i od znajomego :) nie mogłem się oprzeć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz odblokowane do windowsa CE czy nie?

mam tylko nakladke na orginalny system z mapami igo automapa itp

z tego co szlyszalem to nie ma jeszcze nic do odblokowania CE

czy moze sie myle :mysli:

oto parę fotek po montażu

63d7e70ea4c143c4m.jpg 5f27aaa0f8b78d42m.jpg 33b0f5bba2515756m.jpg 892dea0db86aaf0bm.jpg 2035dde56b1f8e0bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz odblokowane do windowsa CE czy nie?

mam tylko nakladke na orginalny system z mapami igo automapa itp

z tego co szlyszalem to nie ma jeszcze nic do odblokowania CE

czy moze sie myle :mysli:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 19:04_________________________________________________oto parę fotek po montażu

63d7e70ea4c143c4m.jpg 5f27aaa0f8b78d42m.jpg 33b0f5bba2515756m.jpg 892dea0db86aaf0bm.jpg 2035dde56b1f8e0bm.jpg

No super :good: ale ty nie musiales nic kombinowac z ramka miales ulatwione zadanie . Ja zmienilem sobie troszke wystruj we wnetrzu i teraz jest troszke lepiej . Aju co ty na to :cool1:

35e14ed19ef5608am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super :good: ale ty nie musiałeś nic kombinowac z ramka miales ulatwione zadanie . Ja zmienilem sobie troszke wystruj we wnetrzu i teraz jest troszke lepiej . Aju co ty na to :cool1

troszkę musialem pokombinowac z koszem i ramki ktore sa na allegro nie pasuja tak jak mnie zapewnial sprzedawca pozatym poszlo spoko

ps.zdzira szacunek radyjko tez fajnie sie wkomponowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi75 ja bym wszystko czarna folia pod kolor oblepil :):good:

tzn..

chłopaki ostatnio oglądałem u Dudiego jak to wymodził i jest carbon zrobiony-jest elegancko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko polecam rns-e, nie znajdziecie nic bardziej pasującego do wnetrza jak ori navi.. a przy tym potrafi ładnie zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko polecam rns-e, nie znajdziecie nic bardziej pasującego do wnetrza jak ori navi.. a przy tym potrafi ładnie zagrać.

Ale niestety nie w B5 :thumbdown: bo chyba niewiesz jakie sa szpary w konsoli :sick3: co innego B6,B7 . Ja przynajmniej moge odtwarzac dvd a do REN-e musial bym zakupic adapter . A z tego radyjka jestem bardzo zadowolony i tylko takie rozwiazanie polecam do B5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...