Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?


Doman13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dziś gruntownie zbadałem w końcu kwestię skrzypienia przy kręceniu kołami i okazało się że to obydwie końcówki skrzypią na sworzniu i mają lekkie luzy na tym sworzniu.

Więc do wymiany są...

teraz pytanie jakich szukać tak by były dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

febi są dobre?

słyszałem różne umiarkowane opinie na temat wahaczy, czy to przekłada się na końcówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak koncówki febi jakie umnie siedza petrzymaly 2 zestawy wahaczy a jezdze po naprawde marnych drogach, natomiast same wahacze febi mi wytrzymaly 15 tys moze to byla jakas wadliwa partia trudno powiedziec ale jak febi to tylko koncówki drazków lub laczniki stabilizatorów albo tuleje tylnej belki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze lemforder kosztuje 120zł za sztukę, febi 70zł , wiec względem ceny i przyzwoitej jakości wybrał bym febi

Fakt,ale jest sprawdzony a i po zmianie trzeba zbieżność ostawić,ja bym nie ryzykował nic innego niż ori ze względu na ustawienie zbieżności :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze lemforder kosztuje 120zł za sztukę, febi 70zł , wiec względem ceny i przyzwoitej jakości wybrał bym febi

Fakt,ale jest sprawdzony a i po zmianie trzeba zbieżność ostawić,ja bym nie ryzykował nic innego niż ori ze względu na ustawienie zbieżności :good:

nie rozumiem, co ma piernik do wiatraka, za każdym razem po zmianie końcówek trzeba przecież zbieżność ustawiać, więc co to za różnica czy ori lemy czy febi... :mysli: :mysli: :mysli:

kolego kupuj Febi, masz taniej a przy naszym stanie dróg i tak i tak mi np. końcówki starczają na jakies 25kk przy 17" felgach i oponach 225/45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że jak kupisz coś słabszego, to może paść i trzeba będzie wymieniać raz jeszcze + kolejne ustawianie zbieżności.

Wybór należy jednak do kupującego.

Ja mam lemfordery i jest OK. A ori końcówki (czyli lemforder) wytrzymały u mnie 300 tyś i zmieniłem tylko dlatego, że zmieniałem cały komplet zawiechy z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że jak kupisz coś słabszego, to może paść i trzeba będzie wymieniać raz jeszcze + kolejne ustawianie zbieżności.

Wybór należy jednak do kupującego.

Ja mam lemfordery i jest OK. A ori końcówki (czyli lemforder) wytrzymały u mnie 300 tyś i zmieniłem tylko dlatego, że zmieniałem cały komplet zawiechy z przodu.

ale te ori co masz jak kupujesz auto, to nie te same ori co kupujesz jak Ci cos padnie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią się podobno znaczkiem, a często brakiem znaczka OOOO (jest zeszlifowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale nie są tak wytrzymałe jak te z serii

zresztą żeby końcówki na naszych drogach nie padały, trzeba jeździć co najmniej przepisowo :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale nie są tak wytrzymałe jak te z serii

zresztą żeby końcówki na naszych drogach nie padały, trzeba jeździć co najmniej przepisowo :wink4: :wink4: :wink4:

Nie jest to prawdą,fakt wątpię żeby np taki lemforder produkował po tylu latach w takiej samej technologi ale z pewnością nie jest ona gorsza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzięki za opinie, ze względu na cenę wezmę febi. Lemki dla mnie wydają się drogie

Dzięki za wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do kolegi TOM77, on na pewno będzie miał taniej, z tego co pamiętam to pare miesiecy temu jak się pytałam o komplet to było to 1530 zł, teraz pewnie ze wzgledu na kurs euro wiecej, ale nie zaszkodzi się zapytać!!! :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tydzień temu też sie zastanawiałem i po przeczytaniu wielu opinii( co prawda wiekszości na temat wachaczy) zdecydowałem się na lemfordera liczac,że jednak w tym przypadku wyższa cena idzie w parze z lepszą jakoscią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do kolegi TOM77, on na pewno będzie miał taniej, z tego co pamiętam to pare miesiecy temu jak się pytałam o komplet to było to 1530 zł, teraz pewnie ze wzgledu na kurs euro wiecej, ale nie zaszkodzi się zapytać!!! :hi: :hi:

1530 za końcówki drążków? :shocked:

chyba to zero za dużo. :kox:

dzięki anyway

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę miesięcy temu jak się pytałam o komplet to było to 1530 zł,

1530 zł za komplet a nie za same końcówki.

Również polecam lemordera :good: Jakość nieporównywalna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wchodzi w skład kompletu?

bo mnie wydaje się ze tylko końcówki trzeba wymieniać.

Czyżby drążki i magiel też było trzeba? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest mowa o komplecie zawieszenia, czyli 8 wahaczy, 2 końcówki, 2 łaczniki i śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...