Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Płyny do wspomagania G002 000 i G004 000


gdansk99

Rekomendowane odpowiedzi

a kujawski z pierwszego

Ja leje plyn z GM z opla i smiga az milo :cool1: Cichutko i lepiej niz na ori :gwizdanie:

a kujawski z pierwszego tłoczenia ni był by lepszy :polew:

Kujawski to mozesz sobie wlac do swojego dieselka albo w d!@#. Akurat jesli chodzi o ori plyny eksploatacyjne to GM produkuje o wiele wyzszej jakosci. To ze masz audi nie znaczy ze inne marki sie chowaja.... Za duzo czasu spedzasz przy sledzeniu postow osob ktorym "Pan Zdzisiu" naopowiadal bajek bo jego zieciowi nie chca sie sprzedawac fanty na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat ja nie preferuję BIO po frytkach w baku, a AFN może będzie na tym chodził. Opel może i robi dobre płyny ale raczej dopasowane do norm wypracowanych w swojej marce i z tego co się orientuję to każda marka ma inne normy. Oczywiści każdy niech sobie leje co chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyn do wspomagania wymieniac co roku? Skąd takie info? To nie olej silnikowy.

Zresztą w dokumentacji samochodu nic nie mam o corocznych wymianach płynu podczas przeglądów w ASO, a przecież gdyby było takie zalecenie, to gdzie jak gdzie, ale w ASO na pewno nie odpuściliby wymiany, a więc okazji dodatkowego zarobku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie noszę się z zamiarem wymiany płynu wspomagania.

Wyczytałem, że do mnie idzie płyn G 002 000 (mineralny), lecz jest już nie produkowany i zaleca się płyn G 004 000 (syntetyczny).

I tu moje pytanie... czy bezpieczniej będzie się przesiąść z ORI mineralnego na syntetyczny, czy lepiej kupić zamiennik mineralny np. Febi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...