Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak przymocować dolne listwy boczne ?


janSerce

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi ci o listwy na samym dole dzrwi, takie co wystepowały w rocznikach 1997-1998 to na klej lub tasme dwustronna nie da rady bo sam próbowałem i w końcu jednak nawierciłem otwory powkrecałem wkręciki i tak jak o oryginale na spinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów sie czy chcesz te dolne listwy,czesto rdzewieje w nich ta metalowa szyna i robią się takie pofałdowane :naughty:

oj Michale jeśli jeśli dobrze sie to zamontuje i są to oryginalne listwy to nic rdzewieć i fałdować się nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów sie czy chcesz te dolne listwy,czesto rdzewieje w nich ta metalowa szyna i robią się takie pofałdowane :naughty:

oj Michale jeśli jeśli dobrze sie to zamontuje i są to oryginalne listwy to nic rdzewieć i fałdować się nie będzie

Ja jakoś miałem niefart do tych listew, w obydwu B5-tkach mi leciały, w pierwszej oderwałem i przykleiłem od nowa, w drugiej nic juz nie robiłem tylko ją sprzedałem. Gdyby nie te otwory w drzwiach to bym je wywalił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów sie czy chcesz te dolne listwy,czesto rdzewieje w nich ta metalowa szyna i robią się takie pofałdowane :naughty:

oj Michale jeśli jeśli dobrze sie to zamontuje i są to oryginalne listwy to nic rdzewieć i fałdować się nie będzie

Ja jakoś miałem niefart do tych listew, w obydwu B5-tkach mi leciały, w pierwszej oderwałem i przykleiłem od nowa, w drugiej nic juz nie robiłem tylko ją sprzedałem. Gdyby nie te otwory w drzwiach to bym je wywalił :wink4:

a u mnie malina jak zmieniałem to nawet lakier pod nimi był w idealnym stanie.

PS wracaj do siebie (spoty Radomskie) :evil::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów sie czy chcesz te dolne listwy,czesto rdzewieje w nich ta metalowa szyna i robią się takie pofałdowane :naughty:

oj Michale jeśli jeśli dobrze sie to zamontuje i są to oryginalne listwy to nic rdzewieć i fałdować się nie będzie

Ja jakoś miałem niefart do tych listew, w obydwu B5-tkach mi leciały, w pierwszej oderwałem i przykleiłem od nowa, w drugiej nic juz nie robiłem tylko ją sprzedałem. Gdyby nie te otwory w drzwiach to bym je wywalił :wink4:

a u mnie malina jak zmieniałem to nawet lakier pod nimi był w idealnym stanie.

PS wracaj do siebie (spoty Radomskie) :evil::wink4:

Lakier , owszem był idealny ale ta listwa od wewnatrz cała skorodowana :kwasny:

PS..wracam oglądac PB.. :decayed: widziałem Cie dziś na rondzie Reja/Okulickiego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawierciłem otwory powkrecałem wkręciki i tak jak o oryginale na spinki

a te listwy maja jakąś regulację? czy trzeba wiercić otwory tak jak w oryginale? czy można wiercić tak mnie więcej równo i potem skorygować to jakoś tą spinką? no i czy można kupić takie mocowanie tych listewek np w ASO? z góry dzięx za wszystkie odp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na te listwy jak nie masz daj spokój z nimi też widzę że zaczynają mi dwie się fałdować i zaczyna mnie wkurzać efekt wizualny a nie idzie ich kupić nowych tanio za kawałek gumy z blachą okrutne ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, ale listwy kosztują koło stówki za przód i ok 80 zł za tylną, w ASO tańsze niż na allegro. Nowo kupowane już nie rdzewieją bo są całe z gumy i nie ma w nich tego wzmocnienia z blachy, które rdzewiało.

Do Kolegi [olo~666], nic nie trzeba wiercić, nie ma też żadnej regulacji. Sciągasz starą listwę, odkrecając jedną śrubkę w rogu drzwi i zsuwasz, nową w odwrotnej kolejności. Tych plastikowych mocowań do listewek też nie musisz kupować jeżeli były kompletne, a jeśli nawet to w ASO powinny być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, ale listwy kosztują koło stówki za przód i ok 80 zł za tylną, w ASO tańsze niż na allegro. Nowo kupowane już nie rdzewieją bo są całe z gumy i nie ma w nich tego wzmocnienia z blachy, które rdzewiało.

Do Kolegi [olo~666], nic nie trzeba wiercić, nie ma też żadnej regulacji. Sciągasz starą listwę, odkrecając jedną śrubkę w rogu drzwi i zsuwasz, nową w odwrotnej kolejności. Tych plastikowych mocowań do listewek też nie musisz kupować jeżeli były kompletne, a jeśli nawet to w ASO powinny być.

tylko kolega ma auto z 1995r gdzie nie było tych listw i nie ma tez tych bolczyków na drzwiach, więc jeśli bedzie chciał zamontowac je to musi zamontować pierw jakoś te bolczyki

bolczyki musiśz rozmieścic mniej więcej tak jak w oryginale lub przypasowac pierw listwę i zobaczyc gdzie powinny przychodzić te bolczyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeprowadziłem wymianę trzech listw u siebie przednią lewą i obydwie tylne, ogólnie kosztowało mnie to 342 zł

- listwa lewa przednia - 127 zł

- listwa lewa tylna - 89 zł

- listwa prawa tylna - 89 zł

- koszty przesyłki 17 zł.

Listwy oryginalne kupione na allegro.

Kolego jeśli nie masz oryginalnie tych listw to nie zakładaj ich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie odpuszczę, dużo roboty by było żeby to prosto zamocować no i niema pewności że po pewnym czasie będzie sie wszytko trzymać kupy, no i cena trochę za dużo za kawałek plastiku :thumbdown: dzięki i pozdro! można zamykać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeprowadziłem wymianę trzech listw u siebie przednią lewą i obydwie tylne, ogólnie kosztowało mnie to 342 zł

- listwa lewa przednia - 127 zł

- listwa lewa tylna - 89 zł

- listwa prawa tylna - 89 zł

- koszty przesyłki 17 zł.

Listwy oryginalne kupione na allegro.

Kolego jeśli nie masz oryginalnie tych listw to nie zakładaj ich...

kolego masz jakieś namiary na te listwy bo nie widzę na allegro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego karol889 w ASO te listwy są tańsze niż na allegro, dolicz jeszcze cenę wysyłki i czas oczekiwania na paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...