Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?


AdamDFO

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym taką cenkę namierzył w Wawie, to kto wie ...

Firma polecona wyżej (graf parczerw) napisała mi w mailu, że naklejenie na dachu folii to koszt ok.250-350 zeta, w zależności jak bardzo jajowaty jest dach :decayed:

Czyli cena znośna.

Jakbym taką cenkę namierzył w Wawie, to kto wie ... :mysli:

Moge ci polecic z czystym sumieniem firme Adwerto w Łomiankach jutro odbieram dwa samochody z oklejania.

Nissan primaster(przedłużona buda) za cała bude okolo 2 tys wiec za mniejsze autko bedzie znacznie mniej [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:16_________________________________________________dzisiaj odebrałem autka oklejone i naprawdę gorąco polecam tą firmę. I cen jak kolega napisał

Dzisiaj się dowiedziałem że oklejenie całej karoserii w A4 B5 na kolor czarny mat to koszt 3-4 tyś zł.

Jest trochę z palca wyssana jak dla mnie. Za 1000 zł można okleić samochód jak kolega pokazał na zdjęciu:

to sie pochwale ja tak zrobiłem autko :-)

obraz045n.jpg

Jak ktoś potrafi negocjować to może nawet coś utarguje. Oklejenie samochodu to okolo dzień (w zależności od złożoności elementów i wielkości pojazdu)

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jak koledzy macie swoj projekt to cena by spadla . ale folia ktora ma wytrzymac kilka lat mosil byc mocna i mosi spelniaj kila warunkow wedz nie ma na tym za bardzo oszczedzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Ja oklejam auta i żeczywista cena za oklejenie autobusu to jest kwota 4-5 tyś. AUTOBUSU powtarzam.

Ostatnio oklejałem Sprintera (tego największego) jakieś 80% powierzchni i wyszło za niego 3,5 tyś. (klient zagraniczny i nie marudził że drogo) (jak ktoś okleja to wie co to jest Sprinter...)

Myślę że A4 kobmi można wykleić za jakieś 1000-1500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doman, to powiedz ile byś krzyknął za sam dach w kombi B5 - czarna, przyzwoita folia.

Oczywiście po żniżkach klubowych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edmondo ty chcesz czarny dach okleić jakimś innym kolorem?

Muszę obejrzeć dach kombi pod kontem klejenia, pomierzyć i wtedy podam cenę. (obejrzę w sobotę)

Ma być jakiś nadruk na tym dachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi mam szare, a dach bym okleił na czarno. Bez żadnych nadruków. Po prostu jednolity czarny.

Pasowałoby okleić też te "rynienki" w dachu, żeby było maksymalnie szeroko-> pod relingami już nie.

Jeszcze przewidywalny czas takiej roboty by mnie interesował, bo specjalnie na kraków się wybierał nie będę, ale niedługo urlop, może przelotem. Jakby cena była fajna, to kto wie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz wybierać się do Krakowa na klejenie, można załatwić to w Kielcach.

Cenę podam jak pomierzę dach A4 kombi. W końcu ma być po rabatach klubowych.

--------------------------------------------

pomierzyłem dach i wyszło mi ze sam materiał na oklejenie dachu to jakieś 250 zł (folia lana wydrukowana na czarno twardym solwentem, który nigdy nie wyblaknie+laminowanie) (ta folia jest droga ale tylko z nią daję gwarancję że po dwu latach będzie ona dalej na dachu i będzie czarna oczywiście)

plus powiedzmy 70 za samo oklejenie (po rabacie klubowym)

normalna cena za takie oklejenie jest powyżej 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Ja oklejam auta i żeczywista cena za oklejenie autobusu to jest kwota 4-5 tyś. AUTOBUSU powtarzam.

Ostatnio oklejałem Sprintera (tego największego) jakieś 80% powierzchni i wyszło za niego 3,5 tyś. (klient zagraniczny i nie marudził że drogo) (jak ktoś okleja to wie co to jest Sprinter...)

Myślę że A4 kobmi można wykleić za jakieś 1000-1500.

tez oklejam, i wiem co to oklejac Sprintera, btw tanio jakoś za niego wzielo - 3,5 tys tylko, u mnie wycena za 3 Sprintery 80% oklejenia - 20 tys zl.

Jak ktoś potrzebuje reklamy to moge projekt zrobić - taniej niż w agencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter to był nasz zagraniczny oddział i nie mogliśmy dla nas samych wystawiać dużej faktury.

Poszedł po kosztach.

Woda na nim wyglądała niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...