Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Pomoc w odczytaniu PIN


fly07

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni klubowicze - kto mógłby odczytać PIN-code z immo mojej audioli, Warszawa i okolice? Licznik RB4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniej chyba będzie podjechać do jakiegoś speca od kręcenia liczników i za 50-100 odczyta pin

najlepiej i najpewniej odczytać pin immo ze sterownika silnika (musi być taki sam jak w zegarach), jest to szybkie i bezpieczne. Odczytując pin z licznika można uwalić licznik (byłem kiedyś świadkiem jak kumel odczytywał pin z licznika, komp się zwiesił i trzebabyło załawiać wsad do eproma w liczniku), a zresztą trwa to dużo dłużej bynajmniej w licznikach rb4 crypto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że RB4 byle co nie ruszy. :naughty:

Ja własnie mam Rb4. Z tego co się zorientowałem, bez ryzyka zrobi tylko ASO np. przy operacji dopasowania drugiego klucza. Wtedy przekodowują wszystko na inny PIN i /chyba/ nie podają go właścicielowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jakie masz rb4 crypto czy nie. ogólnie jakie by nie było to wiedza+sprzęt i chwila roboty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jakie masz rb4 crypto czy nie. ogólnie jakie by nie było to wiedza+sprzęt i chwila roboty :wink4:

w 2002 chcialbyś bez crypto?? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale to już nie jest za 150 zł :P, więc nie każdy to posiada tak jak Tacho USB. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się do tematu potrzebuję odczytać kod pin ze sterownika silnika audi a3 1,8 T 2001 sterownik bosch ME7,5 (w celu adaptacji). Mam vagtacho 2,5 i vag K+ Can Commander 1,4 ful z licznikami nie ma problemu, problem pojawia się jak trzeba odczytać ze sterownika probowałem w mojej a4 u kumpla w golfie4 2,8V6 i te programy nie czytają czy te programy nie poradzą sobie ze sterownikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no to nie jest 150zł :)

Hehe, ale to już nie jest za 150 zł :P, więc nie każdy to posiada tak jak Tacho USB. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni klubowicze - kto mógłby odczytać PIN-code z immo mojej audioli, Warszawa i okolice? Licznik RB4.

bez problemu - pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...