Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Passat B5 po SWAP-ie silnika na 2.0 TDI + mody komfortowe (ex Rogalowe wozidło)


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

może to benzynowy dizel :naughty::decayed:

Widzisz Kolego i Twoje słowa prawie się sprawdziły - ojciec jadąc do Berlina, zajechał w Szczecinie na stację paliw, powiedział pracownikowi "ON normalnego do pełna" i poszedł płacić do kasy. Ruszył, przejechał 200 m i samochód zgasł. Na szczęście nie wiedział co się dzieje więc dzwoni do mnie i opier.... mnie za źle działający immobilajzer i alarm :shocked:

No dobra chwila myślenia i pytam się co zalał do baku. Konsternacja, sprawdzenie i okazuje się, że dolali mu ponad 20l benzyny do ON. Motor zapowietrzył się oparami benzyny i zgasł - na szczęście. Sciągnęli go do stacji paliw, spuścili paliwo, zalali czystego ON, odpowietrzyli, spisali oświadczenie dla ubezpieczyciela i w drogę. Więc w ciągu paru min pracownik stacji wynalazł benzynodiezla, tylko przez jego głupotę szlag trafił dwie pompki. :wallbash:

Właśnie trwa rozpatrywanie wniosku o odszkodowanie u ubezpieczyciela stacji z OC działalności gospodarczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły szajs odwalili na stacji, nie słyszeli, że to klekot ???

Rogal to Rogal :) bardzo dobrze wspominam moją skradzioną niunię zoptymalizowaną u Rogala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...