Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania


nike21

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się propozycja aby spotkać się większa ekipą w Poznaniu w piątek 10.07.2009 i wspólnie kolumną naszych A czwóreczek wyruszyć na zlot do Piły :):good:

Godzina wyjazdu z Poznania to 10:00 rano, mamy do pokonania ok 100km, spotkać się proponuję na stacji LOTOS przy skrzyżowaniu ul. Lechickiej i Naramowickiej (jadąc od strony Warszawy po przejechaniu przez most nad Wartą za drugimi światłami po prawej stronie)

97e3680d0e895799m.jpg

Na foto pokazałem również możliwości wjazdu na tą stację. Jest tam dość duży parking więc wszyscy chętni powinni się zmieścić :)

Prosze o wzięcie udziału w dyskusji i określenie się kto zamierza przyłączyć się do wspólnego wyjazdu :)

Na spóźnialskich nie czekamy - będą musieli nas dogonić :wink4:

Dla osób posiadających CB - kanał 25 :>

Dla osob posiadajacych NAVI ul. Naramowicka 131 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie będzie jak taka kolumna ze 40 aut śmignie do piły ... normalnie kamera z góry mogłaby to zarejestrować :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by ... :)

Ekipa z Radomia wali na Strykow tez? Moze sie spotkamy? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by ... :)

Ekipa z Radomia wali na Strykow tez? Moze sie spotkamy? :naughty:

na 100% tak, innej trasy nie widzę dla Nich :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by ... :)

Ekipa z Radomia wali na Strykow tez? Moze sie spotkamy? :naughty:

trasy jeszcze nie obmyślaliśmy ale trza by się gdzieś styknąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede jednak robil listy chetnych... kto przyjedzie to bedzie, ruszamy o 10 rano :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:28_________________________________________________Dla osób posiadających CB - kanał 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, chwilunia - to ile byśmy musieli z Wawki na A2 grzać, żeby do Poznania na 10.00 zdążyć :shocked::mysli::evil: :gwizdanie:

Ja rozumiem, że Poznań ma w zwyczaju wstawać, kiedy my kładziemy się spać :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale może tym razem byście na nas trochę poczekali :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę :hi:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 06:21_________________________________________________

E, chwilunia - to ile byśmy musieli z Wawki na A2 grzać, żeby do Poznania na 10.00 zdążyć :shocked::mysli::evil: :gwizdanie:

Ja rozumiem, że Poznań ma w zwyczaju wstawać, kiedy my kładziemy się spać :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale może tym razem byście na nas trochę poczekali :cool1:

Suli nie rozpaczaj.Ja mam z Lublina do Poznania 500km i nie płaczę :evil: , a Wy tylko 300km :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Wy tylko 300km :gwizdanie:

Suli, w 2 godziny nie zajedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co macie z Warszawy jechać do Strykowa i przez Poznań ? Nie lepiej Płońsk, Sierpc, Toruń, obok Bydgoszczy i Piła ? Krócej i nie płacąc za przejazd A2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze. :cool1:

ponieważ będę I oficerem na pokładzie Flyera - ja również się pisze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co macie z Warszawy jechać do Strykowa i przez Poznań ? Nie lepiej Płońsk, Sierpc, Toruń, obok Bydgoszczy i Piła ? Krócej i nie płacąc za przejazd A2.

Przez Sierpc masz 60km dalej

Poza tym droga między Sierpcem a Toruniem jest rozkopana i jeździ się wahadłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce sie pchac przez Plonsk, bo droga dalej to co chwila jakies wioski, trzeba zwalniac, nigdy nie wiadomo kiedy beda stac za krzakami...

Wole 60km nadrobic i jeszcze odswiezyc sobie Poznan po drodze, bo dawno nie bylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce sie pchac przez Plonsk, bo droga dalej to co chwila jakies wioski, trzeba zwalniac, nigdy nie wiadomo kiedy beda stac za krzakami...

Wole 60km nadrobic i jeszcze odswiezyc sobie Poznan po drodze, bo dawno nie bylem :)

Ale autostradą jest bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale autostradą jest bliżej.

A możesz mi powiedzieć jak to wyliczyłeś ? Wg moich wyliczeń przez Toruń, Bydgoszcz jest 355 km, a przez Rawę, Stryków, A2, Poznań jest 470 km więc chyba musimy mieć inne mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...