Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania


nike21

Rekomendowane odpowiedzi

Do Poznania

Autostradą 300

Nie Autostrada 360

Rozwalasz mnie - jakbyś nie zauważył mówimy o trasie Warszawa - Piła, a jak już mam być precyzyjny to znowu pomyliłeś mapy, bo do Poznania z Warszawy jadąc A2 (przez Rawę Mazowiecką) jest 340 km, a jadąc normalnie przez Łowicz jest 310 km.

Nie wiem skąd Ty te dane bierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale autostradą jest bliżej.

A możesz mi powiedzieć jak to wyliczyłeś ? Wg moich wyliczeń przez Toruń, Bydgoszcz jest 355 km, a przez Rawę, Stryków, A2, Poznań jest 470 km więc chyba musimy mieć inne mapy.

ja z spod konstancina do Poznania przez nadarzyn, rawę, stryków mam 335km pod dom, a do piły dokładnie mam 98km, takze, wyjdzie około 450km, zależy jeszcze kto z którego miejsca w -wie wyjeżdza.

Jest jeszcze druga opcja trochę krótsza - na ożarów, łowicz i na A2 z łowicza jest 30km, droga bardzo mało uczeszczana, tym bardziej w godzinach rannych. a stara 2 do łowicza jest wyremontowana wieć się ładnie leci i km wyjdzie sporo mniej do samego poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak już wszyscy ustalą trasy wyjazdu to może i ja się do jakiejś ekipy załapię :wink4: a to o 10 z Poznania to ciut przy wcześnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza ekipa zaczyna od bielska więc bierzemy po drodze gliwice wpadamy na A4 na wrocław i za 2 godz jesteśmy we wrocku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lecac 180km/h na autostradzie od Strykowa do 1. zjazdu w Poznaniu na centrum/Bytom jechalem 1h 15m :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek ten ma glownie charakter informacyjny... kto chce jechac z Poznania w wiekszym gronie - zapraszamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile się jedzie z wrocławia do poznania bo niewiem o której mamy startować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w normalnych godzinach jazdy licz 2,5-3h bo jak będziecie jechali na kilka aut to nie pogonicie za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - proponuje ten wyjazd nie wcześniej niż o 11.00z Poznania robić. :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - proponuje ten wyjazd nie wcześniej niż o 11.00z Poznania robić. :pali:

propozycja godziny 10:00 przyszla z samej gory :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...