Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania


nike21

Rekomendowane odpowiedzi

No... poznaniaki, znajdzcie jakas knajpe z parkingiem gdzie mozemy sie spotkac, cos przeszamac, pogadac i w droge ruszyc kolo 11 :evil:

1,5km na Piłe od miejsca gdzie się macie spotkać jest Mc z BP ale parking troche mały przy nim,

ale mysle że rano nie powinno być problemów z miejscami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla 15-20 aut może i tak ale dla 30-40 a może i więcej to ni chu chu :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 22:21_________________________________________________ok jutro zatem uderzam do prezydenta Poznania żeby coś już kminił na przyjaz zlotowiczów A4-Pub . com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,

I kto sie melduje na wspolny wyjazd z Poznania? Duzo bedzie aut? Zrobcie moze jakas liste... ja wyjezdzam z Wawy o 7:00 razem z aydaho i oskarem. Powinnismy na 10:00 byc na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,

I kto sie melduje na wspolny wyjazd z Poznania? Duzo bedzie aut? Zrobcie moze jakas liste... ja wyjezdzam z Wawy o 7:00 razem z aydaho i oskarem. Powinnismy na 10:00 byc na miejscu.

nie ma takiej opcji żebyscie o 10 byli na miejscu.

pogadam z kimś od nas żeby może po Was do Swarzedza wyjechał bo jak wiedziecie głownymi drogami to staniecie w takich korkach że hoho, a dobrze by było by ktoś Was skrutami poprowadził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,

I kto sie melduje na wspolny wyjazd z Poznania? Duzo bedzie aut? Zrobcie moze jakas liste... ja wyjezdzam z Wawy o 7:00 razem z aydaho i oskarem. Powinnismy na 10:00 byc na miejscu.

nie ma takiej opcji żebyscie o 10 byli na miejscu.

pogadam z kimś od nas żeby może po Was do Swarzedza wyjechał bo jak wiedziecie głownymi drogami to staniecie w takich korkach że hoho, a dobrze by było by ktoś Was skrutami poprowadził

:good: dzięki Kuredu [; ja nie wiem jeszcze czy z ww będę jechał czy z Radomia [;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer - myślę, że dołączyłbym się do Was na współny wyjazd i przyjazd :kox: choć nie ukrywam, pora zbójecka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli, coz, trzeba sie poswiecic :wink4:

kuredu, jesli mamy wpasc w korki, to faktycznie nonsens... da sie jakos sprawnie objechac Poznan do jakiejs wylotowki w strone Pily? Moze gdzies tam sie spotkamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli, coz, trzeba sie poswiecic :wink4:

kuredu, jesli mamy wpasc w korki, to faktycznie nonsens... da sie jakos sprawnie objechac Poznan do jakiejs wylotowki w strone Pily? Moze gdzies tam sie spotkamy?

niestety do wylotówki na Piłę trzeba przejechać przez miasto :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sa jakies naprawde mega korki w okolicach 10-11 godziny?

Jesli tak, to moze jednak ominac Poznan... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety do wylotówki na Piłę trzeba przejechać przez miasto :kwasny:

I tak do czasu powstania ZOP - S 11 :gwizdanie:

Albo wschodnio - północnego odcinka III ramy - czyli baaardzo długo :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w takim razie 2 pytania, no moze 3 :D

1) ile czasu bedziemy przejezdzac przez poznan do wylotu na pile kolo 10:00 ?

2) czy jest jakas sensowna opcja objechania wlotu do poznania od strony A2 tak zeby sprawnie przecisnac sie ?

3) o ktorej godzinie mozna swobodnie przeleciec przez poznan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sa jakies naprawde mega korki w okolicach 10-11 godziny?

Jesli tak, to moze jednak ominac Poznan... :mysli:

aż takich mega korków w tym przedziale czasowym nie ma .... da się jechać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :guma:

Jak bedziemy jechać Krzywoustego, na rondzie Rataje skręcimy na Śródkę, na Śródce w Estowskiegi i później w Garbary, do Armii Poznań, potem Mieszka I i Piątkowską to nie powinnno być źle i powinnismy bezboleśnie sobie poradzić :tongue4:

Dobrze mówię :?: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze Suli .... myślę że pójdzie dobrze ten przejazd .... CB nie zapomnijcie konusy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fleyer

aydahooo

oskaro

Sulik

i ja ;)

Ze stolycy jadą jeszcze

Krzyniek

Tom77

Poziu

Lukas

Kaśka

Malik

spankey

Specu

Kokos

Organizujemy coś razem?

Czy ktoś jedzie na Bydgoszcz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja + aydaho + oskaro & suli startujemy o 7:00 - chyba, ze suli zaspi, to bedzie musial nas gonic :evil:

No i lecimy na A2, nie bede sie pchal przez Bydgoszcz, gdzie jest 12 wahadelek po drodze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja + aydaho + oskaro & suli startujemy o 7:00 - chyba, ze suli zaspi, to bedzie musial nas gonic :evil:

No i lecimy na A2, nie bede sie pchal przez Bydgoszcz, gdzie jest 12 wahadelek po drodze :cool1:

Skąd start?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...