Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B5 Sedan ?


De8bolek

Rekomendowane odpowiedzi

oficjalnie sedan w RS jest dopiero od B7

RS2 i RS4 B5 w cennikach był tyko avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fabryki wychodziły tylko i wyłącznie Avanty, ale kilka egzemplarzy RS4 powstało w garażach zapaleńców :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 B5 był tylko w avancie. Jednak zwykłe A4 czy S4 w sedanie były przebudowywane na RS4 na ori częściach Jedynie tylni zderzak był z innego modelu poszerzany i dopasowywany do całego body. Najczęściej zderzak był od eSy albo jakiejś firmy tuningowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie sedan w RS jest dopiero od B7

RS2 i RS4 B5 w cennikach był tyko avant

jeden [chyba jedyny] RS2 sedan jest w posiadaniu Audi AG [i czasami pokazuja go w muzeum Audi w Ingolstadt ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 B5 był tylko w avancie. Jednak zwykłe A4 czy S4 w sedanie były przebudowywane na RS4 na ori częściach Jedynie tylni zderzak był z innego modelu poszerzany i dopasowywany do całego body. Najczęściej zderzak był od eSy albo jakiejś firmy tuningowej.

chyba RS4 wanna be!! nie ma opcji zeby zrobic rs4 w sedanie na ori czesciach skoro ori czesci do tego nie ma!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 B5 był tylko w avancie. Jednak zwykłe A4 czy S4 w sedanie były przebudowywane na RS4 na ori częściach Jedynie tylni zderzak był z innego modelu poszerzany i dopasowywany do całego body. Najczęściej zderzak był od eSy albo jakiejś firmy tuningowej.

chyba RS4 wanna be!! nie ma opcji zeby zrobic rs4 w sedanie na ori czesciach skoro ori czesci do tego nie ma!

Jak nie :) cały przód masz gotowy błotniki , maska zderzak, progi a tył się przerabia od avanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o rs2 to poszperałem w necie i okazałosie ze powstało 4 sztuki jeden do muzeum i 3 dla arabów na specjalne zamówienie a rs4 b5 sedan zasadniczo nie istnieje chyba ze znowu jakies araby zamówiły sobie sedana 2-3 sztukach ale nic nie wiadomo :tongue4:. Widziałem rs4 b5 sedan w necie ale to to nie nyły orginalene modele tylko przeróbki, swoją drogą nie wiem czemu tylko w avancie to wystepowało o ile lepiej przecież sedan wygląda :tongue4:

pare słow po niemiecku o rs 2

http://www.tots.ch/rs2/rs2/derrs2/insiderinfosrs2limos.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą nie wiem czemu tylko w avancie to wystepowało

Bo sedan kiblowato wygląda :tongue4::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 B5 był tylko w avancie. Jednak zwykłe A4 czy S4 w sedanie były przebudowywane na RS4 na ori częściach Jedynie tylni zderzak był z innego modelu poszerzany i dopasowywany do całego body. Najczęściej zderzak był od eSy albo jakiejś firmy tuningowej.

chyba RS4 wanna be!! nie ma opcji zeby zrobic rs4 w sedanie na ori czesciach skoro ori czesci do tego nie ma!

Jak nie :) cały przód masz gotowy błotniki , maska zderzak, progi a tył się przerabia od avanta.

a czytanie ze zrozumieniem? sam sobie przeczysz kolego...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojmować..oryginalne tylko podrezane to juz nie oryginalne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą nie wiem czemu tylko w avancie to wystepowało

Bo sedan kiblowato wygląda :tongue4::decayed::naughty:

tu sie podpisuję :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...