Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A7


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie bajka :good: A do mustanga moze przez ten dach przeszklony podobna :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu piekne audi. Dla mnie ostatni udany stylistycznie model to byla obecna a4-ka.

To jest rewelacyjne. A tyl jezeli jest juz do czegos podobny, to do db9, czyli najpiekniejszego produkowanego samochodu swiata, wiec trudo to uznac za wadr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem trochę o tym Audi w ostatnim Auto Świecie. Jeździli nim po ulicach Los Angeles. Ciekawostką jest fakt, że będzie miało tylny napęd. Na razie przewidują tylko jeden silnik - 3.0 TDI o mocy 225 KM. Dla S7 będzie silnik o mocy 500 KM, nie podali jaki, ale pewnie to będzie ten V10.

Miał m. in. białą tapicerkę ze skóry australijskich. drewno dębowe, dwusprzędłowy, 7-biegowy automat DSG, przeszklony dach. Zastanawiali się, ile rzeczy z prototypu będzie w seryjnym A7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze AutoŚwiat to dla Ciebie wyrocznia:) bo juz ktorys raz sie na niego powolujesz. niestety marnie u nich z rzetelnymi informacjami i tu tez nie bardzo potrafie uwierzyc ze przewidywany jest tylko jeden silnik. a do tego 3.0tdi o mocy 225 koni, kiedy juz w obecnych modelach ma on 240 koni. kupy sie nie trzyma. drewna tez na pewno zadnego nie bedzie, o ile ma stanowic konkurencje cenowa dla CLSa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Autocar czytałem, że ma być wersja RS7 z silnikiem od nowego RS6 czyli jakieś 600KM. Chodzi o RS6 z 2011, który będzie miał silnik V8 Biturbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drewna tez na pewno zadnego nie bedzie, o ile ma stanowic konkurencje cenowa dla CLSa...

Na zdjeciach jest drewno. Zreszta CLS tez przeciez je ma.

Jedna rzecz mnie tylko odrzuca. Czy Audi mogloby w koncu zatrudnic styliste, ktory potrafilby jakos elegancko wkomponowac monitor w deske? Przeciez ta wyjezdzajaca, znana z A8, obudowa to wizualna masakra. Wyglada jak rozkladajaca sie stadia multimedialna kupiona na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze AutoŚwiat to dla Ciebie wyrocznia:) cenowa dla CLSa...

Nie, wyrocznią nie jest. Może 10 lat temu bym tak powiedział ale teraz nie :wink4: Nie jest to jedyne źródło informacji (np. kupiłem też ostatnie wydanie "Motor", ale tam nic nie było o :audi::thumbdown:).

nie bardzo potrafie uwierzyc ze przewidywany jest tylko jeden silnik. a do tego 3.0tdi o mocy 225 koni, kiedy juz w obecnych modelach ma on 240 koni.

Nie napisali, że będzie tylko jeden silnik. To 3.0 TDI akurat mieli, nie pisali, że to będzie jedyny silnik, tylko na razie tak przewiduje producent. Nic nie pisali o innych jednostkach napędowych. Wspomnieli jedynie, że prawdopodobnie S7 będzie miało silnik o mocy 500KM.

A to, że to wersja 225 KM, a nie 240 to dla mnie nic dziwnego. W A4 też był oferowany TDI 90 KM mimo, że były wersje 110 i 115-konne. Może tu też będzie wybór miedzy 2 wariantami mocy. Premiera dopiero będzie, pożyjemy zobaczymy.

Zresztą nie martwi mnie to specjalnie, że 225 a nie 250 KM, bo i tak nie będzie mnie stać na ten samochód przez najbliższe 10 lat :no: Może kiedyś :)

drewna tez na pewno zadnego nie bedzie, o ile ma stanowic konkurencje cenowa dla CLSa...

Może nie będzie aż tyle ile na zdjęciach. To jest koncept. Nie wiadomo ile będzie w wersji produkcyjnej. Oby jak najwięcej :good: Po za tym Merc też ma drewno[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 01:13_________________________________________________@ Vas

Nie było pokazanego wyświetlacza, mało zjęć środka i jeszcze nie całego, ale w Internecie znalazłem i tam był wysuwany z nad środkowych kratek nawiewu

audi_sportback_concept_13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1991Kamil, no wlasnie, wyglada przeciez jak doklejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1991Kamil, no wlasnie, wyglada przeciez jak doklejony.

dokładnie jak tania navi samoprzylepna :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1991Kamil, no wlasnie, wyglada przeciez jak doklejony.

dokładnie jak tania navi samoprzylepna :cool1:

na bank więcej jak 300zł dopłaty nie wezmą :polew:

autko ciekawe... jak to coupe - stać będzie na nie niewielu... tym bardziej że to Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba, wnetrze rowniez swietne :good:

Tylko tyl moglby byc mniej zadziorny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna jest naprawdę :slina: Nie długo bedzie tylko przycisk od MMI i nic więcej na desce ale to mi się jakoś nie widzi :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...