Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wsad do licznika


pablo_9

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję wsadu do licznika Audi A4 1.6 kod silnika ADP 97' licznik VDO 8D0 919 034 B, wgrali mi wsad z TDI i teraz mam za wysokie obroty i prędkość, lekko zawyżona tempertatura i zaniżone paliwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj VAGiem przekodować. Jeśli nie wiesz jak, podaj kodowanie takie jakie masz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie jakie miałem po wgraniu nowego wsadu, jak podpiąłem VAG'a to 00040 zmieniłem na 00042 ale niestety nic to nie zmieniło nadal jest tak jak wyżej opisałem, próbowałem też kombinować coś z adaptacją ale za bardzo nie wiem czy można coś takiego przeprowadzić na zegarach...

Jeśli macie jakieś pomysły co mogę pokombinować przy użyciu VAG'a z tymi zegarami to chętnie sprawdzę wasze sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz na PW do grzanek85 :) Ma troche tego moze ci cos znajdzie w wolnej chwili. BTW jakie masz kostki ? Zolta i niebieska ? Mam liczniczek z 6-oma zagarami do benzynki tylko jeszcze nie wystawialem na forum ani allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb dzięki za info, odezwę się do tego kolegi. Jeśli chodzi o moje zegary: tak mam kostki żółtą i niebieską. Ogólnie mam jeszcze jeden licznik w domu, który kupiłem z benzyny 1.8 96' ale niestety po podłączeniu kilka funkcji nie działało (m.in. nie zapala się kontrolka airbag, nie działa brzęczyk po wyciągnięciu kluczyka na włączonych światłach, jak robiłem test elementów VAG'iem nie słychać było gongu no i na klimatronku kanał 49 wskazanie -60) i teraz leży i tak jak pisałem oddałem swój stary licznik znajomemu wgrał nowy wsad (nie ma dEF na kilometrach dziennych i działają wszystkie pozostałe rzeczy który nie działały na liczniku od 1.8 96') ale niestety miał ten wsad od TDI i teraz jak na budzikach mam 100 km/h to w rzeczywistości jadę 80km/h także przekłamanie jest dosyć znaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...