Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Dziwne dzwieki przy niskich obrotach


tssiwy

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko . od jakiegos miesiaca w mim autku zaczelo byc slychcac w silniku dziwne dzwieki na niskich obrotach a mianowicie dziwiek tak jakby nastepowalo spalanie stukowe.na wyzszych obrotach tego nie slychac.tylko wydaje mi sie ze lekko czasami przerywa.natomiast teraz od jakis 3 dni auto jak jest nie rozgrzane potrafi mi zgasnac. odpalam i znow przez chwile pracuje i znow gasnie i tak w kolko az sie troche podgrzeje i juz nie gasnie tylko na niskich obrotach taki stukot dziwny.po podlaczeniu vaga brak jakich kolwiek bledow. moze ktos mi pomoze? zastanawiam sie nad tym czy sie gdzies nie zapowietrza pompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi cos stukalo jak mialem slabsze paliwko, wydawalo mi sie ze to wtrysk sterujacy, teraz na innym paliwie jest troszke ciszej ale i tak uwazam ze ten oglos to wtrysk sterujacy,,

czy obie glowice wydaja te same dzwieki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem slysze w aucie dla mnie to pompa sie sama zapowietrza, ale nie jestem pewien , na dolocie paliwa nie ma zadnego pecherzyka, pompa w baku dziala a jak probowalem odpowietrzyc pompe , i zasysalem paliwo wysysarka przez powrot to szly caly czas pecherze. i mam dylemat bo moze sie gdzies rozszczelnila a jak sie sinik zagrzeje to juz nie gasnie ale czasami przerywa no i stuka na niskich obrotach , na wysokich nie slychac tego stukania i nie czuc przerywania w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...